Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kraupi avarija prie Kauno: tarp BMW ir dviejų vilkikų patekęs automobilis buvo sutraiškytas

Avarijos vietoje.
15min.lt skaitytojo Ramūno nuotr. / Avarijos vietoje
Šaltinis: 15min
0
A A

Penktadienį, apie 12.30 val., magistralėje Vilnius–Klaipėda, ties Kleboniškio pėsčiųjų tiltu, staigiai stabdžiusio vilkiko vairuotojo manevras sukėlė didžiulę avariją.

Klaipėdos link važiavusio vilkiko vairuotojas dėl kol kas nežinomų priežasčių buvo priverstas staigiai stabdyti. Paskui jį važiavusio kito vilkiko vairuotojas staigaus savo kolegos manevro laiku nepastebėjo, tad sunkiasvorė transporto priemonė rėžėsi į priekyje važiavusio vilkiko priekabą.

Po šio susidūrimo sekė dar du: į antrojo vilkiko priekabą rėžėsi moters vairuojamas lengvasis automobilis „Renault Laguna“, o į šio galinę kėbulo dalį įvažiavo priekabą tempęs 7-os klasės BMW. Avarijos metu labiausiai nukentėjo tarp BMW ir antrojo vilkiko atsidūręs automobilis „Renault Laguna“, kuris virto metalo laužo krūva.

„Tuo metu, kai važiavau pro avarijos vietą, policijos patruliai buvo pradėję reguliuoti eismą. Nors pravažiavau pro pat, sumaitoto automobilio markės atpažinti nesugebėjau, – pasakojo įvykio liudininkas Ramūnas, su 15min.lt pasidalinęs avarijos nuotraukomis. – Dėl šio įvykio autostradoje kamščiai nusidriekė nuo Muravos iki pat Jonavos gatvės.“

Kaip 15min.lt tvirtino Kauno policijos atstovė Gražina Jasiūnienė, avarijos metu nukentėjo lengvąjį automobilį vairavusi moteris. Dviejų vilkikų ir BMW vairuotojai rimtesnių sužalojimų išvengė.

„Moterį nuvežėme į Kauno klinikas. Ar jos būklė yra labai rimta, pasakyti negalime“, – 15min.lt teigė Kauno miesto greitosios medicinos pagalbos stoties darbuotojai. Nepatvirtintais duomenimis, „Renault Laguna“ vairuotoja patyrė galvos traumą.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min