Dabar populiaru
Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra 18 metų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio. Jei jums jau yra 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
Taip
Ne
Publikuota: 2011 gruodžio 26d. 09:55 , atnaujinta: 2011 gruodžio 26d. 11:43

Kraupi Kalėdų naktis Arnionių kaime: per naktinį gaisrą žuvo 3 žmonės

Įvykio vietoje
Rolando Žalgevičiaus nuotr. / Asociatyvinė iliustracija: namo gaisras

Molėtų rajone pirmadienio naktį įvyko didžiulė nelaimė. Visiškai sudegė gyvenamasis namas, žuvo 3 vyrai. Apskritai šiųmetis kalėdinis laikotarpis, žvelgiant ugniagesių akimis, susiklostė gana liūdnai.

Apie gaisrą Joniškio seniūnijoje specialiosioms tarnyboms pranešta pirmadienį maždaug 4.30 val.

Kai į Arnionių I kaimą atvyko pirmasis ugniagesių ekipažas, medinis namas jau buvo visiškai apimtas liepsnų.

Gelbėtojai nelaimės vietoje plušė ilgiau nei 5 valandas.

Gaisravietėje rasti trijų žmonių palaikai.

15min.lt žiniomis, šiame name gyveno du broliai. Manoma, kad antrosios Kalėdų dienos naktį užklupus nelaimei, nakvoti pas juos buvo pasilikęs kažkoks svečias.

Kilus gaisrui, į įvykio vietą viena po kitos atvyko iš viso 4 ugniagesių autocisternos. Į Arnionis atsiųstos ne tik Molėtų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos, bet ir Joniškio, Inturkės, Pabradės ugniagesių komandų pajėgos.

Lokalizuoti gaisrą gelbėtojams pavyko tik po beveik kelių valandų. Medinis, nedidelis (13 x 5 metrų) namas sudegė visiškai.

6.16 val. gaisravietėje rasti pirmosios aukos palaikai. Netrukus aptiktas ir antrasis žuvusysis.

Ugniagesiai ir toliau liko dirbti nelaimės vietoje. Dar keletą valandų buvo perkasinėjami degėsiai.

9.23 val. gaisravietėje rastas ir trečias žuvęs vyras.

Visų žuvusiųjų palaikai buvo smarkiai apanglėję, atpažinti jų nebuvo galimybės. Tačiau spėjama, du žuvusieji yra čia gyvenę broliai A. ir V.Š. Trečioji auka – Kalėdas su šeimininkais šventęs ir, matyt, nakvoti pasilikęs svečias.

Visą pirmadienio rytą gaisravietėje buvo vykdomi baigiamieji darbai. Nelaimės priežastis ir aplinkybes tiria vietos policijos pareigūnai bei priešgaisrinės saugos specialistai.

Šiųmetis kalėdinis laikotarpis, žvelgiant ugniagesių akimis, susiklostė gana tragiškai. Policijos departamentas pirmadienį praneša, kad gruodžio 25 d. apie 21 val. 30 min. Šalčininkų r., Baltojoje Vokėje, Geležinkelio g., apleistame sandėliuke, kilo gaisras, kurio metu žuvo L.Š. (gimusi 1954 m.). Gaisro priežastis nustatinėjama.

15min.lt jau rašė apie tris gaisrus Klaipėdos rajone ir Skuode (žr. susijusius straipsnius), kilusius šventinį vakarą.

Pirmadienio naktį Bendrasis pagalbos centras (BPC) pranešė ir apie keletą naujų karštų nelaimių.

03.00  val. BPC bendruoju pagalbos telefono numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, kad Tauragės r., Žygaičių sen., Draudenių k., dega namas.

Į įvykio vietą išsiųstos Tauragės apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Tauragės priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos. Informacija apie įvykį perduota Tauragės aps. VPK.

Ankstų rytą, 06.03  val., BPC gautas pranešimas, kad Tauragės r., Tauragės sen., Staiginės k., irgi dega namas.

Į įvykio vietą irgi išsiųstos Tauragės priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos. Pranešimas apie pastarąjį įvykį perduotas ir  Tauragės aps. VPK bei Tauragės greitosios medicinos pagalbos stočiai.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min