Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2009 sausio 1d. 13:48

Kraupioje avarijoje prie Vilniaus žuvo Seimo nario sūnus, sužaloti milijonieriaus tėvai (nuotraukos)

Ugniagesiai prie Subaru
Andriaus Vaitkevičiaus / 15min nuotr. / Ugniagesiai prie Subaru
Aiškėja tragiškos avarijos, iš karto po Naujųjų sutikimo įvykusios Vilniaus pakraštyje aplinkybės. Policija jau nustatė, kad per automobilių susidūrimą žuvo Seimo nario Broniaus Bradausko sūnus Andrius. Pirminiais duomenimis, tragišką avariją sukėlė būtent jo vairuojamas automobilis.

Kaip 15min.lt jau skelbė, apie 1.20 val. Nemenčinės pl. Vilniaus link milžiniškų greičiu skriejęs automobilis Subaru taranavo ir nuo kelio nustūmė automobilį Volkswagen Vento.

Andriaus Vaitkevičiaus/15min.lt nuotr./Sumaitotas Subaru
Andriaus Vaitkevičiaus/15min.lt nuotr./Sumaitotas Subaru

Sukėlęs avariją Subaru vairuotojas nesustojo, bet nuskriejo toliau. Už poros kilometrų jis kaktomuša rėžėsi į priešais važiavusį automobilį Citroen.

Per avariją iš karto žuvo Citroen vairuojas (gim. 1971 m.), Kalėjimų departamento pareigūnas. Kartu važiavusios jo duktė ir kaimynų mergaitė sunkiai sužalotos. 1993 m. ir 1994 m. gimusias paaugles, taip pat ir žuvusį vairuotoją, iš automobilio vadavo ugniagesiai gelbėtojai.

Abi nepilnametės gydomos reanimacijoje, jos sužalotos labai sunkiai.

Ugniagesiai gelbėtojai vadavo ir automobilyje Subaru užspaustus du žmones. Aiškėja, kad Subaru vairavo Seimo nario Broniaus Bradausko sūnus Andrius (gim. 1969 m.). Vežamas į ligoninę jis mirė.

B.Bradauskas užaugino du sūnus - Andrių ir Dainorą.

Andriaus Vaitkevičiaus/15min.lt nuotr./Sumaitotas Citroen
Andriaus Vaitkevičiaus/15min.lt nuotr./Sumaitotas Citroen

Per šią avariją buvo sužaloti ir du automobilio VW Vento keleiviai. Paaiškėjo, kad tai yra vieno turtingiausių Lietuvos žmonių, Nerijaus Numavičiaus tėvai Vladislovas ir Irena Numavičiai. Jie nuvežti į ligoninę, po medikų apžiūros abu paleisti namo. Pasak medikų, sutuoktiniams teks kurį laiką gydytis, tačiau jų sužalojimai gyvybei pavojaus nekelia.

Abu Numavičius vežęs vairuotojas nenukentėjo. Į jo vairuojamo automobilio galą Subaru įsirėžė Nemenčinės pl. ir Laurų g. sankirtoje, visai netoli prieštaringai vertinamo Laurų kvartalo - sutuoktinių sūnaus namų.

Andriaus Vaitkevičiaus/15min.lt nuotr./Ugniagesiai gelbėtojai avarijos vietoje
Andriaus Vaitkevičiaus/15min.lt nuotr./Ugniagesiai gelbėtojai avarijos vietoje

Kraupios avarijos liudininkais tapo Vilniaus kelių policijos pareigūnai. Patruliai teigia, kad pro juos Subaru prašvilpė milžinišku greičiu. Pareigūnai nuvažiavo iš paskos ir rado nuo kelio nustumtą VW Vento.

Vienas policininkas liko nelaimės vietoje, kitas pavažiavo dar į priekį ir už poros kilometrų aptiko susidūrusius Subaru ir Citroen.

Policininkai neigia, kad vijosi dideliu greičiu skriejantį automobilį. „Jis nulėkė tokiu greičiu, kad vytis buvo beprasmiška", - teigia policininkai.

Vilniaus policija dėl šios avarijos yra pradėjusi ikiteisminį tyrimą. Ar avariją sukėlęs vairuotojas nebuvo apsvaigęs nuo alkoholio ar narkotinių medžiagų, kol kas nežinia. Į šį klausimą turi atsakyti ekspertai.

Filmuotą medžiagą iš avarijos vietos galima pažiūrėti čia.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Mano kiemas

Atsakingai kuriamas šeimos verslas

Video

03:45
36:33
02:43

Esports namai

Grožio programa 360°

URBAN˙/

Kiekvienas gali

Kiekvienas gali
Parašykite atsiliepimą apie 15min