Dabar populiaru
Publikuota: 2012 sausio 3d. 15:34

Krepšininkas gedi nužudyto brolio, įtariamasis – teisme

Įtariamasis krepšininko brolio nužudymu slėpė savo veidą.
J.Andrijauskaitės nuotr. / Įtariamasis krepšininko brolio nužudymu slėpė savo veidą.

„Šiandien man sukanka 25 metai, gavau gerą dovaną“, – liūdesio neslėpė į Klaipėdos apylinkės teismą atėjęs Simas Galdikas, „Neptūno“ komandos krepšininkas. Naujųjų metų naktį, kiek po vidurnakčio buvo nužudytas jo vienintelis brolis, 22 metų Karolis. Antradienį teismas leido dviem mėnesiams suimti įtariamąjį nužudymu kretingiškį Marių Gedvilą.

Vaikino gyvybė užgeso pakeliui į ligoninę, atvykus medikams jaunuolis dar buvo gyvas, tačiau ištiktas komos. Manoma, kad K.Galdikas mirė nuo daugybės muštinių žaizdų galvoje.

K.Galdikas Naujuosius metus pasitiko Gedminų gatvėje esančiame bute, kompanijoje buvo ir ne itin gerai pažįstamų jaunuolių, kažkieno bičiulių. Tarp vaikinų įsiplieskė konfliktas. Po vidurnakčio kompanija išėjo į lauką, tačiau čia tęsėsi santykių aiškinimasis. Jaunuolis buvo sumuštas dviejų vaikinų. Įvykio vietoje buvo matyti daug kraujo, juo buvo sutepta ir viena mašina, nulaužtas jos veidrodėlis. Matyti, kad vyko grūmtynės.

Sužinojo ryte

Apie brolio mirtį ryte apie 10 val. Simas sužinojo sulaukęs tėčio skambučio, šiam apie sūnaus netektį pranešė kriminalistai.

J.Andrijauskaitės nuotr./Simas Galdikas.
J.Andrijauskaitės nuotr./Simas Galdikas.

Pareigūnai pirmadienį bandė patekti į butą, kuriame šventė jaunuoliai, tačiau jų niekas neįsileido, nors ir buvo namie. Galiausiai buto skambutis buvo išjungtas, duris išlaužti padėjo ugniagesiai. Įvykių eigą stebėjo ir pats S. Galdikas. „Tie jaunuoliai šaukė, kad yra nekalti, duok dieve, kad būtų nekalti. Aš šaukiau ant jų, nes nervai neišlaikė, tačiau tikiuosi, kad teismas nuteis kaltuosius“, – kalbėjo brolio netekęs Simas.

Pirmadienį buvo suimti trys įtariamieji, du jų tapo liudytojais, vienas liko suimtas. Antradienį teismas sprendė, kuriam laikui pratęsti suėmimą. Kitas įtariamasis kol kas slapstosi.

Vos įėjęs į teismo salę brolio netekęs Simas Galdikas įtariamajam šūktelėjo: „Pažiūrėk man į akis, aš Karolio brolis. Sėkmės tau gyvenime, jos tau prireiks“. Tačiau jaunuolis slėpė galvą po gobtuvu.

„Norėjau pamatyti jo akis, turiu jo nuotrauką, bet norėjau įsitikinti, ar išdrįs pažiūrėti, bent ką nors pasakyti, bet jis bailys. Dviese išgėrusį sumušti lengva, tegul suranda sau lygius. Būtų brolis buvęs blaivas, taip nebūtų buvę. Arba jei aš būčiau šalia, būčiau išgelbėjęs, labai gaila“, – apmaudo neslėpė krepšininkas. Simas teigė sulaukęs daug užuojautos žinučių, laiškų per socialinį tinklą ir esąs dėkingas visiems už palaikymą.

Galėjo nudurti

Manoma, kad vaikinas galėjo būti ir nudurtas. Anot S.Galdiko, tiek kraujo galėjo paplūsti tik pataikius į arteriją. Vaikinų, su kuriais brolis Karolis šventė, jis nepažinojo. Jie nebuvo žinomi ir pačiam broliui.

„Klaipėda maža, matyt, jie vėliau atvažiavo. Brolis ten turėjo švęsti tik laikinai, po dvylikos ketino važiuoti į klubą su kitais draugais. Jis ten ėjo dėl vienos panelės“, – pasakojo Simas. Pats pasakojo naujuosius sutikęs Palangoje, grožėjosi kurorto fejerverkais, prieš tai aplankė tetą. Kartu vykti kvietė ir brolį, tačiau šis turėjo savų planų.

Antradienio vakarą „Neptūno“ komanda žais su Šiaulių krepšininkais. S.Galdiko komandos draugai ketina rungtyniauti su juodomis gedulo juostelėmis.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min