Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2015 sausio 4d. 19:39 , Atnaujinta: 2015 sausio 4d. 21:18

Kretingoje sudegė automobilis „Ford Focus“

Kretingoje sudegęs „Ford Focus“
Nojaus nuotr. / Kretingoje sudegęs „Ford Focus“
Sekmadienio vakarą Kretingoje esančioje automobilių pardavimo aikštelėje užsiliepsnojo automobilis „Ford Focus“. Įtariama, kad gaisras buvo sukeltas tyčia. Tai – jau antras automobilio padegimas Kretingoje šį savaitgalį.
Nojaus nuotr./Kretingoje sudegęs „Ford Focus“
Nojaus nuotr./Kretingoje sudegęs „Ford Focus“

Pranešimas apie gaisrą gautas 18.16 val. Bendruoju pagalbos telefono numeriu 112 paskambinęs pilietis pranešė, kad Kretingoje, Klaipėdos gatvėje 155, „Apoil“ degalinės teritorijoje dega automobilis. Į įvykio vietą išsiųstos gausios Klaipėdos apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Kretingos ir Palangos priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pajėgos.

Ugniagesiams gelbėtojams pasiekus vietą paaiškėjo, kad automobilis dega ne degalinės teritorijoje, bet netoli esančioje automobilių pardavimo aikštelėje. Per gaisrą visiškai sudegė „Ford Focus“ salonas, išdužo galinis stiklas. Nelaimės priežastis tikslinama, tačiau neatmetama, kad tai buvo padegimas. 

Šį savaitgalį tau jau ne pirmas gaisras Kretingoje, kurio metu liepsnoja automobiliai. Naktį iš penktadienio į šeštadienį šiame mieste keistomis aplinkybėmis kilusio gaisro metu supleškėjo autovežis „Volvo“ ir automobiliai.  Įtariamas padegimas. 

Nojaus nuotr./Kretingoje sudegęs „Ford Focus“
Nojaus nuotr./Kretingoje sudegęs „Ford Focus“

 

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

SEB verslo augimo programa

01:16:45
47:36

Adventur 2022

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min