Tiesiogiai
2013-11-06 10:05

Kretingoje įkliuvo nuo narkotikų apsvaigęs ugniagesys

Antradienio vakarą Kretingos rajono Kūlupėnų kaime sustabdytame automobilyje sėdėjo du gerokai apsvaigę jauni vyrai. Paaiškėjo, kad vienas narkotikų vartojęs vaikinas, dirba ugniagesiu.
Narkotikai
Narkotikai / Vilniaus apskrities VPK nuotr.
Temos: 2 Kretinga Narkotikai

Ties geležinkelio pervaža antradienio vakarą sustabdytas įtartinas „Mitsubishi Galant“. Jame sėdėjo du gerokai apsvaigę jauni vyrai. Apžiūrėję automobilį pareigūnai rado šešis paketus baltų miltelių. Spėjama, kad tai – narkotikai. 

Paaiškėjo, kad abu automobilyje buvę 23-iejų jaunuoliai – vartoję narkotikų. Vienas jų dirba ugniagesiu-gelbėtoju Palangos priešgaisrinėje ir gelbėjimo tarnyboje. 

Abu jie apklausti ir uždaryti į areštinę.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą