Dabar populiaru
Publikuota: 2021 sausio 6d. 15:01

Kretingos pareigūnai išaiškino išnuomotus automobilius pardavinėjusį sukčių

Elektroninės apykojės
Šiaulių apskrities VPK nuotr. / Elektroninės apykojės

Klaipėdos regione sulaikytas ne kartą jau teistas 29-erių vyras, bandęs pralobti pardavinėdamas išnuomotus automobilius. Iš viso apgaulės būdu buvo parduota trylika automobilių.

2020-ųjų metų paskutinėmis dienomis Kretingos rajono pareigūnai kartu su Klaipėdos apygardos prokuratūros Klaipėdos apylinkės prokuratūros prokuroru baigė ir kaltinamuoju aktu į teismą perdavė baudžiamąją bylą dėl sukčiavimo, didelės vertės sukčiavimo ir dokumentų klastojimo.

Įtariama, kad 1991 m. gimęs įtariamasis iš automobilių nuomos paslaugas teikiančių fizinių ir juridinių asmenų, įvairiuose miestuose – Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje ir kituose – išsinuomodavo automobilius.

Po to, per trumpą laiką, jau kaip savo nuosavybę, parduodavo tretiesiems asmenims.

Nusikalstamas veikas vykdyti vyras, galimai, pradėjo 2019-ųjų sausį, intensyviausiai – 2020 m. kovo-balandžio mėnesiais.

Taip sukčiaudamas įtariamasis galėjo parduoti 13 BMW, „Volkswagen", „Ford", „Audi", „Toyota" ir „Opel" automobilių, kurių vertė – nuo 1700 iki 15 tūkst. eurų. Tyrimą vykdę pareigūnai surado beveik visus automobilius, kai kurie buvo pilnos komplektacijos, dalis – pradėti ardyti, ar visiškai išardyti.

Tyrimo eigoje įtariamasis mėnesiui buvo suimtas, vėliau teismas jam skyrė kardomąją priemonę – intensyvią priežiūrą (apykoję).

Į teisiamųjų suolą vėl sėsiantis įtariamasis policijai gerai žinomas – anksčiau teistas jau septynis kartus, taip pat už turtinio pobūdžio nusikaltimus – sukčiavimus, turto iššvaistymus ar pasisavinimus. Dabar didžiausia jam gresianti bausmė yra laisvės atėmimas iki 8 metų.

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min