Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 balandžio 9d. 10:41

Kretingos rajone įsibrauti į prabangų BMW bandęs ilgapirštis užkluptas nusikaltimo vietoje

Klaipėdos Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdyboje baigtas ir į teismą perduotas ikiteisminis tyrimas dėl pasikėsinimo įvykdyti prabangaus BMW vagystę.

Kovo 2 dieną, apie 23.45 val., Kretingos r., Kartenos mstl., per namų vaizdo stebėjimo kamerą moteris pastebėjo, kad nepažįstamas asmuo ketina įsibrauti į kieme stovėjusį automobilį „BMW X5 f15“, kurio vertė 55 000 eurų.

Supratęs, kad yra stebimas, įsibrovėlis pasišalino, po maždaug pusvalandžio grįžo, nudaužė vaizdo stebėjimo kamerą ir išmetė ją į netoli esantį Alantos upelį. Moteris paskambino užsienyje esančiam draugui, šis kreipėsi į netoli gyvenančius pažįstamus. Pastarieji surado nuošalioje vietoje paliktą galimai įtariamojo automobilį BMW, tuomet pastatė savo automobilį taip, kad įtariamojo BMW negalėtų išvažiuoti į kelią ir apie įtartiną automobilį pranešė policijai.

Atvykus pareigūnams, bendromis pastangomis, netrukus buvo sulaikytas automobiliu per dirvas sprukti bandęs 1975 m gimęs įtariamasis.

Pradžioje vyrui buvo skirta griežčiausia kardomoji priemonė – suėmimas, vėliau ji buvo pakeista nurodymu reguliariai registruotis policijos įstaigoje.

Pareigūnams įtariamasis nurodė, kad ketino pavogti automobilio „BMW X5 f15“ vairą, nes už jį esą juodojoje rinkoje galima gauti apie 1500 eurų. Vairą parduoti vyras planavo uostamiesčio turguje. Kaltę įtariamasis pripažino visiškai, atlygino nukentėjusiųjų patirtą žalą – 100 eurų už sudaužytą vaizdo stebėjimo kamerą.

Už pasikėsinimą įvykdyti vagystę įsibraunant gresia bauda, areštas, laisvės apribojimas, arba laisvės atėmimas iki šešerių metų.

Komentarai: 1

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Mėgaukis šiandien

Laimė jaustis saugiai

Video

01:02
01:02
21:42

Sodo ir daržo ekspertai

Mes turėsim kūdikį!

Esports namai

Puiki sveikata – mažiau išlaidų

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min