Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2020 gruodžio 15d. 19:40

Kriminalinis kuriozas Šiauliuose – naktį šunį išvedusi vairuotoja išbaidė vagis: „Domkratą pasilieku!“

Domkratas įvykio vietoje
Nuotrauka iš „Facebook“ profilio „Pagalba vairuotojams Šiauliuose“ / Domkratas įvykio vietoje
Kaip taikliai pastebėjo vienas „Facebook“ grupės lankytojas, turto saugumo sumetimais keturkojį augintinį apsimoka turėti ne tik kaime, bet ir mieste. Bent jau šis nesėkme pasibaigęs bandymas apvogti šiaulietės automobilį tai patvirtina.

„Nuostabu... Kas būna, kai šuo į lauką užsimano 1 valandą nakties... O tavo mašinos ratai jau nuridenimui ruošiami“, – praėjusios nakties nutikimą feisbuke lakoniškai aprašė Aušra J.

Šiaulietė paminėjo, kad veiksmas naktį vyko pietiniame miesto rajone, Rasos gatvėje.

Per plauką neapvogto automobilio savininkė ilgapirščiams socialiniame tinkle nusiuntė šmaikščių linkėjimų: „Domkratą pasilieku. Jeigu norit atsiimti, rašykite asmenine žinute.“

Mašinos savininkė ilgapirščiams feisbuke nusiuntė šmaikščių linkėjimų: „Domkratą pasilieku. Jeigu norit atsiimti, rašykite...“

Vienas šio įrašo komentatorių siūlė moteriai kitą sykį šunį ne vedžioti, o leisti pasilakstyti – galbūt naktinio pasivaikščiojimo trofėjumi būtų tapęs ne tik nusikaltėlio įrankis, bet ir pats įtariamasis. Kitas grupės „Pagalba vairuotojams Šiauliuose“ lankytojas pasidžiaugė, kad moteriai likęs domkratas iš pažiūros atrodo kokybiškas.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Tik prenumeratoriams

SEB verslo augimo programa

01:16:45
47:36

Video

01:18:53
14:40
02:11

Adventur 2022

Maistas

Tik prenumeratoriams

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min