Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 08 08, 11:30

Kriminalistų gniaužtuose – apie 20 kg kanapių: kvaišalai plaukė iš Kauno į Jurbarką

Per slaptą Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo skyriaus pareigūnų bei Jurbarko rajono policijos komisariato pareigūnų operaciją buvo užkirstas narkotinių medžiagų tiekimo kelias iš Kauno į Jurbarko miestą.
Sulaikyti įkalčiai
Sulaikyti įkalčiai: kanapių šiltnamis „apleistoje“ sodyboje / Marijampolės apskrities VPK nuotr.

Marijampolės kriminalistai sudavė dar vieną smūgį narkotinių medžiagų platintojams.

Rugpjūčio 2 dieną Jurbarko rajone patikrinimui buvo sustabdytas lengvasis automobilis „Audi A6“, kurį vairavo Jurbarko miesto gyventojas. Automobilio apžiūros metu buvo rastas paketas su jame esančiomis augalinės kilmės narkotinėmis medžiagomis – kanapėmis.

Tuo pačiu metu Kauno mieste buvo sulaikyti du Kauno miesto gyventojai. Atlikus kratą vieno iš įtariamųjų konspiraciniame garaže, esančiame Kaune, buvo aptikta platinimui jau paruoštų narkotinių medžiagų: galimai kokaino bei didelis kiekis kanapių.

Be to, įtariamojo giminei priklausančioje apleistoje sodyboje buvo aptikti du šiltnamiai, su juose augančiomis kanapėmis (140 augalų), įrengta drėkinimo bei tręšimo sistema.

Policijos pareigūnų sėkmingai įgyvendintos operacijos metu iš viso iš nelegalios apyvartos paimta apie 20 kilogramų narkotinių medžiagų – kanapių, kurios turėjo pasiekti Lietuvos gatves.

Dėl įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 260 straipsnį.

Tyrimą kontroliuoja Kauno apygardos prokuratūros Marijampolės apylinkės prokuratūra.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min