Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kriminologė: D.Kedys prieš mirtį patyrė smurtą (nuotraukos)

Rūta Gajauskaitė, kriminologė
TV laidos AKISTATA kadrai / Rūta Gajauskaitė, kriminologė
Šaltinis: 15min
0
A A

Laidoje „Akistata“ kalbinta kriminologė Rūta Gajauskaitė teigia: akivaizdu, kad Drąsius Kedys prieš mirtį patyrė smurtą.

Kriminologė R.Gajauskaitė teigia, kad jos visiškai neįtikino ekspertų išvados, jog D.Kedys mirė užspringęs. Ji sako, kad tokia poza, kokia rastas D.Kedys – kniūbsčias, – užspringti yra neįmanoma. Taip pat ji tvirtino, kad nuotraukose, kuriose užfiksuotas D.Kedžio kūnas po mirties, matyti akivaizdžių smurto žymių.

Angelo poza

„Čia yra matomi smūgiai“, – žiūrėdama į nuotraukas laidai „Akistata“ sakė R.Gajauskaitė. Ji teigė, kad iš to, kas matoma, galima spręsti, jog kirsta buvo tiesiai. Nuotraukose ji matė kankinimo žymių. „Tai ne natūralūs nubrozdinimai, o smūgiai“, – sakė ji.

Specialistei daug sako ir tai, kad D.Kedžio kūnas buvo rastas priekyje sukryžiuotomis rankomis. R.Gajauskaitės teigimu, tai vadinamoji angelo poza, kuri rodo D.Kedžio gynybinę situaciją prieš mirtį. 

„Įtartinai atrodo baltos rankos ir kojų pirštai“, – sakė R.Gajauskaitė ir teigė, kad tai galbūt rodo, ko mes dar nežinome ir greičiausiai jau nesužinosime. Taip pat įtarimų, anot moters, kelia rasta dūrio skylutė – galbūt buvo panaudotos kažkokios technologijos, galbūt sušvirkšta alkoholio D.Kedžiui prieš mirtį.

Neįtikėtini moteriai atrodo ir ekspertų teiginiai, kad D.Kedžio organizme rasta žolės – neva užspringęs vyras krito kniūbsčias ir prieš mirtį prisirijo tos žolės. „Jeigu jis springo, nerijo jokios žolės, – užtikrintai sakė R.Gajauskaitė. – Užspringti kniūbsčiam neįmanoma.“

Pusseserė: „Visas veidas buvo sudaužytas“

D.Kedžio pusseserė Sonata Žukauskienė taip pat tvirtina mačiusi akivaizdžių smurto žymių. „Akistatai“ ji sakė ant D.Kedžio kūno mačiusi kraujo, mėlynių, sužalojimų. „Krisdamas jis negalėjo taip susižaloti veido, – teigė S.Žukauskienė ir pasakojusi, jog mačiusiems kūną tapo akivaizdu, kad galva buvusi sumušta: – Visas veidas buvo sudaužytas.“

Ji savo akimis matė ir daug kraujo. „Kraują aš mačiau pati, savo akimis. Kraujo bėgo stora čiurkšlė“, – pasakojo S.Žukauskienė.

Moters teigimu, tai, kad D.Kedys patyrė smurtą, šeimai patvirtino ir ekspertas, kuris buvo pakviestas apžiūrėti kūno.

Komentarai
Temos Pedofilija
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min