Dabar populiaru
Publikuota: 2014 liepos 23d. 09:43

Kroatijos futbolo sirgaliai su savimi į Lietuvą buvo atsivežę savadarbį sprogmenį

Autobuse rasti šaltieji ginklai
Vilniaus apskrities VPK nuotr. / Autobuse rasti šaltieji ginklai

Vakar įvyko UEFA Čempionų lygos atsakomasis mačas tarp Vilniaus „Žalgirio“ ir Zagrebo „Dinamo“. Bent kiek žymesnių neramumų išvengta, nors kroatų autobuse rastas, įtariama, savadarbis sprogmuo.

Lietuvos komandos varžovų sirgaliai kroatai, kaip žinoma, nepasižymi nepriekaištinga elgesio reputacija, kurios anaiptol nepagerino Lietuvos policijos prieš rungtynes Vilniuje surinkta informacija.

Nors rungtynių metu incidentų nebuvo, vakar ir šiandien užfiksuoti keli su futbolo aistruolių elgesiu susiję teisės pažeidimai. 17 val. 08 min. Bazilijonų g., iš Kroatijos atvykusių futbolo mėgėjų autobuse „Setra“ rasta fakelų, kirvių, geležinių lazdų, ašarinių dujų balionėlis, kitų veikiausiai muštynėms bei žmonių žalojimui skirtų daiktų ir į savadarbį sprogmenį panašus įtaisas. Į Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Vilniaus miesto 3-iąjį policijos komisariatą buvo atvesdinti aštuoni Kroatijos piliečiai, kurie po apklausos paleisti. Dėl šio atvejo pradėtas ikiteisminis tyrimas.

17 val. 57 min. Pylimo g. 51 keturi Kroatijos futbolo sirgaliai viešoje vietoje gėrė alkoholį, todėl buvo pristatyti į policijos komisariatą, kur jiems buvo surašyti administracinių teisės pažeidimų protokolai.

Užregistruoti du svečių iš Kroatijos padarytų vagysčių atvejai: 16 val. 50 min. M.S. buvo sulaikytas Kalvarijų g. 3, parduotuvėje „Ikiukas“ pavogęs prekių už 5 Lt 68 ct. 16 val. 17 val. jo tautietis M.P. toje pačioje parduotuvėje jau buvo įkliuvęs, bandydamas  pavogti prekių už 10 Lt. Šiems pažeidėjams teks atsakyti pagal Administracinių teisės pažeidimų kodekso 50 str.

00 val. 10 min. Sodų g. 8 neblaivus jaunuolis, Lietuvos pilietis, garsiai šūkavo, daužė stiklines, bandė provokuoti Kroatijos komandos sirgalius, todėl buvo pristatytas į policijos komisariatą ir privalės už savo elgesį atsakyti administracine tvarka.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min