Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Po kruvinos ministerijos nakties Palūšėje – prokurorų įtarimai

Gediminas Kazlauskas
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Gediminas Kazlauskas
Šaltinis: 15min
0
A A

Ignalinos apylinkės rajono prokuratūra pateikė įtarimus dviem Aplinkos ministerijos vakaronės dalyviams, sunkiai sužalojusiems kolegą.

„Lietuvos žinios“ pasakoja apie Aplinkos ministerijos vakaronę Palūšėje, šalia Ignalinos. Jos metu buvo sunkiai sužalotas vienas ministerijos darbuotojas.

Nukentėjusiojo pavardė neskelbiama. Pareigūnas vis dar gydomas, jam sulaužytas žandikaulis.

Istorija

Šių metų gegužės 22-ąją apie 100 ministerijos ir Valstybės saugomų teritorijų tarnybos (VSTT) darbuotojų Palūšėje šventė Europos parkų dieną. Vakare atsakingi ministerijos ir VSTT darbuotojai susirinko prie laužo. Atvyko ir ministras Gediminas Kazlauskas, jis pasveikino pavaldinius, paragavo žuvienės. Išvykus G.Kazlauskui, įkaušę aplinkos sargai pradėjo mosuoti kumščiais.Surinkus liudytojų parodymus paaiškėjo, kad valdininkas nukentėjo nuo bendradarbių.

Naktį, 3 val. 25 min., Ignalinos rajono Greitosios medicinos pagalbos stotis gavo pranešimą apie Palūšės kempinge kilusį konfliktą, per kurį sužeistas žmogus. Nukentėjusysis buvo atvežtas į Vilniaus Raudonojo Kryžiaus ligoninę. Auka iki šiol gydosi patirtą traumą.

Ignalinos rajono policijos pareigūnai apklausė apie 100 vakaronėje dalyvavusių žmonių, nes iš karto po įvykio spėta, kad ministerijos darbuotoją sumušė vietos gyventojai, neapsikentę ilgai užsitęsusių linksmybių. Tačiau surinkus liudytojų parodymus paaiškėjo, kad valdininkas nukentėjo nuo bendradarbių.

„Konfliktas kilo tarp šventės dalyvių dėl asmeninių motyvų, – nesileisdamas į detales paaiškino Ignalinos rajono apylinkės vyriausiasis prokuroras Linas Latoža. – Du įtariamieji savo kaltės neneigia. Preliminariais duomenimis, nukentėjusiajam įtariamas sunkus sveikatos sutrikdymas, tačiau tai ne galutinė išvada.“

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min