Dabar populiaru
Publikuota: 2012 lapkričio 1d. 12:52 , atnaujinta: 2012 lapkričio 1d. 13:22

Kruvina Visų šventųjų diena Kaune: ant kapus tvarkančių moterų užgriuvo medis

Žemųjų Kaniūkų kapinės
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Žemųjų Kaniūkų kapinės

Per Visų šventųjų dieną, lapkričio 1-ąją, apie 12 val. artimųjų kapus Žemųjų Kaniūkų kapinėse Kaune aplankyti atvykę žmonės vos išvengė didelės tragedijos. Ant tvarkančių antkapius ir degančių žvakutes gyventojų užvirto per pusę lūžęs šalia augęs medis. Jis sužalojo dvi moteris.

Vieną visą kruviną nukentėjusiąją giminaičiai skubiai išvežė į ligoninę, kitai moteriai medicininę pagalbą suteikė atskubėję greitosios medicinos pagalbos darbuotojai.

„Mano žmona pradėjo bėgti, tačiau šakos trenkė jai per galvą. Visa laimė, kad ji „atsipirko“ tik keliomis mėlynėmis ir žaizdomis, o galėjo baigtis ir baisiau“, – susijaudinęs kalbėjo 15min.lt skaitytojas Robertas.

Į kapines vyras atvyko su visa savo šeima, uošviene. Jis džiaugėsi, kad pavyko iš įvykio vietos laiku pabėgti. Robertas atsivežęs pjūklą ketina šiek tiek aptvarkyti įvykio vietą. Spygliuotis medis ne tik sužalojo dvi moteris, bet ir užvirto ant dviejų greta esančių antkapių.

„Vėjo šiandien nebuvo, todėl greičiausiai medis buvo papuvęs. Čia yra daug tokių. Visur matosi palinkę medžiai. Mes kreipėmės ne kartą į kapines prižiūrinčius žmones, kad jie sutvarkytų tuos medžius. Tačiau mūsų skundai liko neišgirsti“, – sakė nukentėjusiosios vyras.

Jei paaiškės, kad nuvirtęs medis dar ir apgadino antkapį, Robertas ir jo šeima neketina šios istorijos pamiršti. Jie svarstys, į ką gali kreiptis dėl žalos atlyginimo.

Papildyta 13.22 val.: Kapinių vedėja: „Tai – nelaimingas atsitikimas“

Romainių antrųjų kapinių vedėja Birutė Janušaitytė tikino, kad ši nelaimė tėra nemalonus nelaimingas atsitikimas ir „dar tokią dieną“.

„Moteris nukentėjo nesmarkiai. Medis tikrai nebuvo papuvęs. Tai buvo žalias kėnis (15min.lt skaitytojų teigimų – veimutinė pušis, – red. past.), tikrai ne avarinės būklės, kurio viena šaka per audrą jau buvo nulaužta, o kita, matyt, tik šiandien dėl tos pačios priežasties nulūžo“, – aiškino B.Janušaitytė.

Jos teigimu, kapinėse augančios pušys yra palinkusios, nes „yra paveiktos vėjo“. Kapinių vedėjos tikinimu, aukšti, liekni medžiai yra sveiki, nepapuvę.

„Dabar iš karto į kapines atskubėjo metę kitus darbus mūsų darbuotojai ir viską tvarko. Tuoj bus viskas sutvarkyta, šakos supjaustytos benzininiu pjūklu. Žmonės pasiaukojamai dirba, ko nespės – rytoj pabaigs“, – sakė į Žemųjų Kaniūkų kapines atskubėjusi B.Janušaitytė.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min