15min be reklamos
2023 02 06, 16:07

Krytis lifto šachtoje: Panevėžyje statomame S.Eidrigevičiaus menų centre susižeidė statybininkas

Savaitgalį gaisruose išgelbėti keturi žmonės, dar vienas gelbėtas iš lifto šachtos, skelbia Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas.
SEMC statybos
SEMC statybų pradžia (2022 m.) / „Jūsų Panevėžys“ nuotr.

Praėjusį savaitgalį ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 90 gaisrų ir atliko 49 gelbėjimo darbus, jų metu išgelbėti keturi žmonės, dar vienas ištrauktas iš lifto šachtos.

Savaitgalį ugniagesiai vyko gesinti 90 gaisrų ir atliko 49 gelbėjimo darbus.

Kaip skelbia Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas, penktadienio naktį, 3.35 val., Klaipėdoje, Pamarių gatvėje, viename iš dviejų aukštų daugiabučio gyvenamojo namo butų mansardoje degė perdanga. Iš pastato evakuoti žmonės, du gyventojus – vieną dėl judėjimo negalios, kitą, apsinuodijusį dūmais, išnešė ugniagesiai. Jie perduoti greitosios pagalbos medikams.

Penktadienį, 7.30 val., Vilniuje, Rinktinės gatvėje, pro daugiabučio devintajame aukšte langą veržėsi dūmai, bute degė fotelis. Iš buto ugniagesiai išnešė moterį ir perdavė ją greitosios pagalbos medikams, ji išvežta į ligoninę. Kitą bute buvusią moterį ugniagesiai išvedė į laiptinę, ją apžiūrėjo medikai. Moteris nenukentėjo.

Šeštadienį, 12.35 val., gautas pranešimas, kad Panevėžyje, Respublikos gatvėje, statomame pastate darbo metu nuo pastolių į keturių metrų gylio lifto šachtą įkrito vyras. Jį apžiūrėjo medikai, jis buvo sąmoningas. Naudodami gelbėjimo lentą ir kaklo įtvarą ugniagesiai nunešė vyrą iki greitosios pagalbos automobilio.

Nelaimė įvyko statomame Stasio Eidrigevičiaus menų centre, tačiau centro atstovai BNS teigė detalesnės informacijos neturintys. Darbus vykdo Panevėžio statybos trestas.

Darbo inspekcijos Panevėžio teritorinis skyrius informuotas apie nelaimę iš karto po įvykio.

Anot Valstybinės darbo inspekcijos (VDI), Panevėžio teritorinis skyrius informuotas apie incidentą iš karto po įvykio, jos specialistai tuoj nuvyko į įvykio vietą.

„Išankstinė apžiūra padaryta ir šiuo metu laukiame informacijos iš ligoninės. Jeigu medikai nustatys sunkią traumą, tuomet įvykį tirs VDI. Jeigu ne, įvykį tirti bus pavesta darbdaviui“, – BNS informavo inspekcija.

Kaip BNS informavo bendrovė „Panevėžio statybos trestas“, šeštadienį susižalojo subrangovo darbuotojas, jis patyrė lūžių, gyvybei pavojus negresia. Įvykio aplinkybės bus nustatytos atlikus tyrimą.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Lietuvoje įmonės tvarumą supranta kitaip nei kitose Baltijos šalyse
Reklama
Požymiai, kada jau metas keisti stogą. Patarimai planuojantiems įsirengti saulės elektrinę
Reklama
Nealkoholinis „Švyturio Ekstra“ ketina skinti tarptautinių apdovanojimų laurus
Reklama
Elektromobilis, kurį galima papildyti degalinėje: didžiausi abiejų pasaulių privalumai viename
Parašykite atsiliepimą apie 15min