2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Kūčių rytą brakonieriai siaubė Mituvą

Didžiosios metų šventės – ne priežastis leisti laiką namuose su šeimomis. Atvirkščiai – du Jurbarko rajone puikiai žinomi brakonieriai nuo pat aušros Mituvoje prie Volungiškių užmerkė tinklus. Su didžiuliu laimikiu grįžtančius vyrus Stakiuose sulaikė policija.
Brakonieriai
Brakonieriai / Jurbarkosviesa.lt nuotr.

Apie 8 val. ryto pareigūnai pamatė važiuojantį automobilį „Audi A6“. Ši transporto priemonė tiek policijai, tiek aplinkosaugininkams puikiai pažįstama – priklauso vienam iš rajone puikiai žinomą brakonierių. Todėl buvo nuspręsta „Audi“ patikrinti.

Policininkų nuojauta neapgavo – automobilyje buvo rasta pora dešimčių didelių žuvų, tinklai, valtis.

Paaiškėjo, kad penkis tinklus brakonieriai buvo pastatę vadinamajame Volungiškių tvenkinyje. Žvejybai vyrai pasiruošė rimtai – keturi tinklai dviejų metrų aukščio ir 80 metų ilgio, dar vienas – kiek trumpesnis. Tinklų akys tokios, kad juose kliūtų tik didelės žuvys.

Kad brakonierių įnagiai efektyvūs, rodo jų laimikis. Namo vyrai vežėsi 15 didelių starkių, dvi lydekas, šapalą, karosą.

Įtariamieji savo kaltę pripažino, pareigūnams tikino, kad baudą dalinsis per pusę. Pinigines jiems gali tekti gerokai patuštinti. Vien už kiekvieną starkį ir lydeką gamta žalai skaičiuojama po 145 eurus. Teismas taip pat spręs, ką daryti su nelegalios žūklės įnagiais – tinklai, valtis, irklai ir automobilis greičiausiai bus konfiskuoti.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Reklama
Breketai ar kapos? Patikimiausi dantų tiesinimo būdai
Reklama
Stogas be saugos elementų – lyg automobilis be saugos diržų
Reklama
Pagal vėžio gydymą Vidurio Europos ir Baltijos šalys vis dar atsilieka nuo Vakarų Europos
Parašykite atsiliepimą apie 15min