Dabar populiaru
Publikuota: 2016 kovo 10d. 14:49

Kūdikio nužudymu įtariama pakruojietė į pažįstamo vienkiemį užsuko pernakvoti

Sodyba, kurioje moteris pagimdė ir pražudė savo kūdikį
Alvydo Januševičiaus nuotr. / Sodyba, kurioje moteris pagimdė ir pražudė savo kūdikį

Kraupiu naujagimio nužudymu paženklintoje sodyboje apie protu nesuvokiamą nusikaltimą liudija lauke sumesti čiužiniai su kraujo pėdsakais. Sodyba iš pažiūros prižiūrėta, tvarkinga. Čia gyvenantis Darius Vitkus per savo minkštą širdį tapo tragedijos dalimi.

Tragedija, kurios metu buvo nužudytas naujagimis ir jam iki kelio nutraukta dešinė koja, įvyko Karašilio kaimo sodyboje. Galima sakyti – vienkiemyje.

Alvydo Januševičiaus nuotr./Sodyba, kurioje moteris pagimdė ir pražudė savo kūdikį
Alvydo Januševičiaus nuotr./Sodyba, kurioje moteris pagimdė ir pražudė savo kūdikį

Jame gyvena vienišas 34-erių Darius Vitkus, nevengiantis taurelės, tačiau ir darbo niekada neatsisakantis. Sodybą jam paliko močiutė.

Jis ir artimieji čia augina kelias avis. Kiemas neprišiukšlintas. Prie būdos pririštas margas šunelis. Sode – tvarkingai atrodantis traktorius.

Tik lauke padžiautos anklodės ir susukti kruvini čiužiniai liudija apie įvykį.

Netoliese gyvenantys kaimynai pasakojo, kad čia gyvenantis D.Vitkus buvo žmogus paprastas ir vienišas: išgeriantis, tačiau visada daug dirbantis.

Jų žiniomis, nėščia moteris į jo namus atėjo lemtingų įvykių išvakarėse. Paprašė leisti pernakvoti. Šis neatsisakė. Leido pernakvoti, o pats ryte išskubėjo į darbą. 

Buvo atvykęs šviesiai mėlynas automobilis

Kas vyko toliau? Kol kas aiškinasi pareigūnai, tačiau kaimynė pastebėjo apie antrą valandą dienos prie D.Vitkaus sodybos stovintį šviesiai mėlyną automobilį. 

„Tai nebuvo Dariaus giminaičių automobilis. Kažkoks kitas. Neskiriu aš jų. Apie įvykį sužinojome tik šiandien ryte“, – teigia kaimynė.

Tai nebuvo Dariaus giminaičių automobilis. Kažkoks kitas. Neskiriu aš jų. Apie įvykį sužinojome tik šiandien ryte

Šeima pasakojo, kad D.Vitkus buvo vienišas vyras, turintis negalią, kuri jam netrukdė dirbti ūkio darbus.

Jis pats prižiūrėjo avis ir dar dirbo pas netoliese įsikūrusį ūkininką.

Netrukus po įvykio kaimynams paskambino D.Vitkaus motina. Pasakė, kad ta moteris buvo „kažkokia klajoklė“.

Atėjo ir paprašė nakvynės. Nežinia, ar sodybos šeimininkas pažinojo ją anksčiau. Taip pat minėjo, kad ji atėjo ne viena – su šunimi. Per nugarą nubėga šiurpai. Ligoninėje medikų apžiūrima moteris prasitarė, jog nežino, kur yra kūdikio dešinė kojytė: „Gal šuo suėdė“.

„Mes jos iš tiesų niekada nematėme ir jos vardo nežinome. Darius iki šiol bandė gyventi su keliomis moterimis. Visada atvesdavo supažindinti. Matydavome ateinančias takeliu. Darius yra draugiškas žmogus. Mes jį kartais per Kūčias pasikviesdavome vakarienės. Jis visada gražiai žaisdavo su mūsų vaikais“, – tvirtino kaimynė.

Nežinomas automobilis atvyko dar prieš pranešant policijai

Priminsime, kad kovo 9 d. apie 16 val. 10 min. Pakruojo rajone, Karašilio kaime, namuose medikai ir pareigūnai rado mirusį naujagimį berniuką su nutraukta dešine koja.

Naujagimio kojytė ties kelio sąnariu buvo pažeista – galūnės nebuvo.

Naujagimio kojytė ties kelio sąnariu buvo pažeista – galūnės nebuvo.

Kaimynė šviesiai mėlyną nežinomą automobilį prie sodybos pastebėjo porą valandų anksčiau, nei moters sugyventinis pranešė policijai apie galimą nužudymą.

Tą pačią dieną Šiaulių apskrities policiją pasiekė Pakruojo rajono gyventojo pranešimas, kad jo 25-erių metų sugyventinė buvo nėščia, tačiau, besaikiai vartodama alkoholį, persileido ir vaisius galimai yra  kažkur užkastas.

Vyras nurodė, kad moteris yra pas vieną pažįstamą asmenį – vienos sodybos šeimininką D.Vitkų. Policija moterį charakterizuoja kaip gyvenančią asocialiai ir kilusią iš asocialios šeimos.

Alvydo Januševičiaus nuotr./Sodyba, kurioje moteris pagimdė ir pražudė savo kūdikį
Alvydo Januševičiaus nuotr./Sodyba, kurioje moteris pagimdė ir pražudė savo kūdikį

Pareigūnai, nuvykę į Pakruojo rajone esantį Karašilio kaimą, gyvenamojo namo kambaryje, lovoje, rado vyriškos lyties naujagimio lavoną, kurio kojytė ties kelio sąnariu buvo pažeista – kojos galūnės nebuvo. Mažylio galūnė iki šiol nerasta.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Laimė jaustis saugiai

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie 15min