Dabar populiaru
Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra 18 metų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio. Jei jums jau yra 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
Taip
Ne
Publikuota: 2016 kovo 10d. 15:11 , Atnaujinta: 2016 kovo 10d. 15:39

Kūdikio nužudymu įtariama pakruojietė suimta 2 mėnesiams: kūdikio koją nupjovė peiliu, kūną ketino paslėpti

Savo kūdikio nužudymu įtariama Vaida M
Alvydo Januševičiaus nuotr. / Savo kūdikio nužudymu įtariama Vaida Mikalojūnaitė.

Šiaulių apylinkės teismas ketvirtadienį leido 2 mėnesiams suimti savo naujagimio nužudymu įtariamą Vaidą Mikalojūnaitę. Asocialiai gyvenanti jauna moteris įtariama ne tik nužudžiusi, bet ir kažkur nudaigojusi vaikelio dešinę koją.

Po teismo sprendimo prokurorė Jūratė Tamašauskienė atskleidė tik keletą kraupaus įvykio detalių. Buvo paskelbta, kad kūdikis gimė gyvas ir greičiausiai buvo uždusintas. 

V.Mikalojūnaitė prisipažino, kad įvykdė šį kraupų nusikaltimą. Pasak moters, jos veiksmai buvo spontaniški – ji veikė viena, kūdikio koją nupjovė peiliu. Ji taip pat ketino naujagimio kūną paslėpti.

Kūdikio mirties priežastį nustatys ekspertai.

Prokuratūra taip pat ketina kreiptis į specialistus, kad šie nustatytų moters psichinę būklę. Teisme kaltinamoji neneigė, kad turi psichologinių problemų.

Primename, kad trečiadienį apie 16.10 val. Pakruojo rajone, Karašilio kaime, namuose medikai ir pareigūnai rado mirusį naujagimį berniuką su nutraukta dešine koja. Naujagimio kojytė ties kelio sąnariu buvo pažeista – galūnės nebuvo.

Tą dieną Šiaulių apskrities policiją pasiekė Pakruojo rajono gyventojo pranešimas, kad jo 25-erių metų sugyventinė buvo nėščia, tačiau, besaikiai vartodama alkoholį, persileido ir vaisius galimai yra  kažkur užkastas.

Vyras nurodė, kad moteris yra pas vieną pažįstamą asmenį. 

Pareigūnai, nuvykę į Pakruojo rajone esantį Karašilio kaimą, gyvenamojo namo kambaryje, lovoje, rado vyriškos lyties naujagimio kūnelį be galūnės.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

Talentingi vaikai

Praktiškai su „Norfa“

Laimė jaustis saugiai

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie 15min