Tiesiogiai
Tiesiogiai
2013-05-10 10:42

Kupiškio rajone pavogta hebricidų už daugiau nei 18 tūkstančių litų

Į policiją kreipėsi Kupiškio rajono gyventojas, kuris pranešė apie vagystę. Vyras teigė, kad iš chemikalų saugyklos pavogta hebricidų už 18 tūkst. 576 litus.
Policija
Policija / Andriaus Vaitkevičiaus / 15min nuotr.

Kupiškio rajone, Šepetoje gyvenantis L.B. pranešė, kad trečiadienį apie 8 val., nuėjęs į ūkinį pastatą, pastebėjo, jog iš chemikalų saugyklos pavogti įvairūs herbicidai.

Panevėžio apskrities VPK praneša, kad materialinis nuostolis siekia 18 tūkst. 576 litus. Durys buvo neužrakintos. 

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą