Karštas vasaros pasiūlymas! Prenumerata visai vasarai tik - 1,49 Eur.
Išbandyti
2014 06 10 /13:34

Mirtinai sumuštą aštuoniolikmetį spardė ir nužudytojo giminaitis

Pirmadienio vakarą Kupiškio rajone esantį ramų Noriūnų miestelį sukrėtė nelaimė. Tarp parke girtavusių jaunuolių kilus konfliktui mirtinai buvo sumuštas aštuoniolikmetis, gyvenantis gretimame kaime. Įtariama, kad egzekucijoje dalyvavo ir nužudytojo giminaitis.
Nusikaltimo vieta
Nužudymo vieta / Tomo Markelevičiaus nuotr.

Atnaujinta 13.34 val. Nužudymas įvyko Noriūnuose, parke įrengtoje poilsiavietėje. Pirmadienio vakarą ten girtavo jaunimas.

Noriūnų seniūnas Audronijus Zulonas tvirtino, kad žmonės matė ten besilinksminusius kelis vaikinus. Gyventojų teigimu, vėliau du vaikinai miegojo atsirėmę į poilsiavietėje įrengtą staliuką.

Artėjant vakarui tarp jaunuolių kilo konfliktas ir jo metu aštuoniolikmetis buvo mirtinai sumuštas. Arniaus B. kūną dar tą patį vakarą rado atsitiktinai į poilsiavietę užėję gyventojai.

Tomo Markelevičiaus nuotr./Nusikaltimo vieta
Tomo Markelevičiaus nuotr./Nusikaltimo vieta

„Nužudytas aštuoniolikmetis pastaruoju metu mokėsi Kupiškyje, Technologijos ir verslo mokykloje. Nuo 2008-ų metų jo šeima buvo įtraukta į socialinės rizikos šeimų sąrašą, tačiau šiuo metu jau buvo sprendžiama iš šio sąrašo šeimą išbraukti. Motina viena augina keturis vaikus, nužudytasis buvo vyriausias. 2004-aisiais metais nusižudė vaikų tėvas. Nuo to laiko moteris viena augino savo atžalas, gyveno socialiniame būste Karaliūnų kaime“, – sakė Noriūnų seniūnas Audronijus Zulonas.

Tomo Markelevičiaus nuotr./Noriūnų seniūnas Algirdas Navickas
Tomo Markelevičiaus nuotr./Noriūnų seniūnas Audronijus Zulonas

Anot seniūno, nužudytas Arnius B. buvo gana ramaus būdo. Tuo metu įtariamieji savo poelgiais jau buvo pagarsėję. Vienas įtariamasis gyveno Noriūnuose, kitas Palevenės miestelyje.

Seniūnas paaiškino, kad vienas iš įtariamųjų – nužudytojo antros eilės pusbrolis. Nužudyto vaikino senelis ir įtariamojo močiutė – brolis ir sesuo.

Tomo Markelevičiaus nuotr./Nužudyto vaikino namai
Tomo Markelevičiaus nuotr./Nužudyto vaikino namai

Anot netoli nusikaltimo vietos gyvenančio Rolando Tokorevo, poilsiavietėje nuolat būdavo žmonių. Laisvalaikį ten leisdavo įvairios kompanijos, o dažnas pasisėdėjimų palydovas čia būdavo alkoholis.

„Grįžau iš darbo, vėliau jau prietemoje išėjau parūkyti ir pamačiau policiją. Šioje poilsiavietėje nuolat pilna žmonių. Ir jaunimas, ir tėvai su mažais vaikais, ir mes ten nueinam. Kad įvyko nužudymas sužinojau tik ryte nuėjęs į darbą. Žmonės šneka, kad vaikinas buvo mirtinai suspardytas. Nepažinojau to jaunuolio“, – sakė greta parko gyvenantis Rolandas Tokorevas.

Tomo Markelevičiaus nuotr./Noriūnų gyventojas
Tomo Markelevičiaus nuotr./Noriūnų gyventojas Rolandas Tokorevas

Nužudyto Arniaus B. kaimynas Antanas Šmaukšta patikino, kad vaikinas buvo itin ramaus būdo ir su kaimynais nekonfliktuodavo. Tvarkinga buvo ir jaunuolio motina, kuri, nors ir gyvendama name be elektros, sugebėdavo deramai pasirūpinti savo atžalomis.

„Skriaudos kaime Arnius B. niekam nedarė, nebuvo chuliganas. Jo mama irgi buvo tvarkinga, vaikai nuprausti, apskalbti. Man paskambino iš Noriūnų, pasakė, kad kaimynų vaiką užmušė. Gaila labai vaiko. Taip pat mane pasiekė žinia, kad vaikiną mušė ir jo antros eilės pusbrolis. Baisi tragedija“, – pasakojo nužudyto vaikino kaimynas Antanas Šmaukšta.

Vietiniai gyventojai šneka, kad nusikaltimo dieną Arnius B. arkliu padėjo vagoti bulves kaimynams ir už tai gavo pinigų. Neatmetama galimybė, kad jaunimo kompanija ir linksminosi leisdama jaunuolio uždirbtus pinigus.

Tomo Markelevičiaus nuotr./Nužudyto vaikino namai
Tomo Markelevičiaus nuotr./Nužudyto vaikino namai

Pradžia. Panevėžio apskrities VPK pranešė, kad birželio 9 d. 20.10 val. Kupiškio r., Noriūnų k., išgertuvių metu, tarp grupės asmenų kilus muštynėms, mirtinai sumuštas 18-metis A. B., gyvenantis Kupiškio r.

Sulaikyti du įtariamieji. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Republikos baudžiamojo kodekso 129 str. („Nužudymas“) 1 dalį.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Geriausia investicija – rūpinimasis savo sveikata
Reklama
Leiskite sau pasijusti geriau
Reklama
„Huawei Watch Fit 3“ – laikrodis, skatinantis pozityvius sveikatos įpročius
Reklama
Pekla ar gyvybės pradžia? Atskleidė, kaip kiekvienas grožio entuziastas gali prisidėti prie pelkių išsaugojimo
Užsisakykite
15min naujienlaiškius