Dabar populiaru
Publikuota: 2018 kovo 26d. 17:06

Kupiškio rajono tarybos narys Z.Aleksandravičius nuteistas dėl paimto kyšio: paklotų plytelių, nusausinto lauko ir iškastų tvenkinių

Zigmantas Aleksandravičius
Andriaus Grygelaičio nuotr. / Zigmantas Aleksandravičius

Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) praneša, kad pirmadienį Panevėžio apylinkės teismo Kupiškio rūmai, išnagrinėję baudžiamąją bylą, pripažino kaltu dėl kyšininkavimo Kupiškio rajono Puožo melioracijos statinių naudotojų asociacijos valdybos pirmininką ir Kupiškio rajono savivaldybės tarybos narį Zigmantą Aleksandravičių. Jam teismas paskyrė 18 830 eurų dydžio baudą ir nusprendė iš jo išieškoti į valstybės biudžetą daugiau nei 7 200 eurų sumą.

Ikiteisminį tyrimą šioje baudžiamojoje byloje atlikę STT pareigūnai nustatė, kad Z.Aleksandravičius, būdamas asociacijos valdybos pirmininku bei viešųjų pirkimų komisijos pirmininku ir turėdamas administracinius įgaliojimus veikti asociacijos vardu, dalyvavo organizuojant viešųjų pirkimų konkursą dėl melioracijos darbų atlikimo, kurių vertė buvo virš 300 000 eurų.

Asociacijos skelbtą konkursą laimėjusi ir gavusi darbo bendrovė turėjo „atsidėkoti“ Z.Aleksandravičiui ir jo šeimai paslaugomis: nemokamai paklojo trinkeles, iškasė du tvenkinius ir nusausino lauką. Kyšio vertė siekė per 7 tūkstančius eurų.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Ekspertai pataria
Parašykite atsiliepimą apie 15min