Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2013 06 13, 09:13

Kupiškyje automobilis po ugniagesių komandos langais rėžėsi į sieną, garbaus amžiaus vairuotojas mirė

Po Kupiškio ugniagesių komandos langais į sieną rėžėsi automobilis „Audi 100“. Į nelaimės vietą atbėgę gelbėtojai bandė gaivinti garbaus amžiaus vairuotoją, tačiau jų pastangos buvo bevaisės. Vyriškis mirė.
Policija
Policija / Andriaus Vaitkevičiaus / 15min nuotr.

Sekite mus socialiniame tinkle „Facebook“ ir pirmi sužinokite svarbiausias naujienas. Mes nenorime jūsų gąsdinti, mes tik norime padėti gyventi saugiau.

Incidentas įvyko ketvirtadienį iš ryto Ugniagesių g. ir Maironio g. sankryžoje. Vos už 30 metrų nuo sankryžos yra įsikūrusi Kupiškio priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba.

Ketvirtadienio rytą savo būstinėje buvę gelbėtojai išgirdo dūžtančio automobilio garsą. Pažiūrėję pro langą, ugniagesiai išvydo į sieną atsitrenkusį automobilį „Audi 100“.

Gelbėtojai iš karto nuskubėjo į avarijos vietą ir pradėjo gaivinti vairuotoją (gim. 1938 m.). Tačiau, pasak Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento atstovų, vyriškis pradėjo dusti ir mėlynuoti. Atskubėję greitosios pagalbos medikai konstatavo vyriškio mirtį.

Įvykio aplinkybes pradėjo aiškintis Kupiškio policijos pareigūnai. Kol kas nežinoma, ar vyriškis mirė nuo traumų patirtų per avariją, ar dėl sveikatos problemų.

Buvote įvykio vietoje? Turite nuotraukų ar vaizdo medžiagos? Viską siųskite adresu 15min@15min.lt.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min