Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kupiškyje nubausta nepilnametė, svetima banko kortele atsiskaičiusi už prekes

Kredito kortelė
Photos.com nuotr. / Banko kortelė.
Šaltinis: 15min
0
A A

Kupiškio rajono apylinkės teismas išnagrinėjo nepilnametės Kupiškio miesto gyventojos baudžiamąją bylą ir skyrė jai 910 Lt baudą.

Kaip informuoja Kupiškio rajono apylinkės teismas, baudžiamojoje byloje surinkti duomenys, kad nepilnametė penkis kartus parduotuvėje „Maxima“ ir vieną kartą vaistinėje „Euro vaistinė“ Kupiškyje atsiskaitė svetima banko kortele.

Su vogta banko kortele nepilnametė atsiskaitė už rūbus, rankinę, batelius, cigaretes ir alkoholį, kurį išgėrė kartu su draugais. Nei parduotuvės „Maxima“ kasininkėms, nei „Euro vaistinės“ darbuotojai nesukėlė įtarimo tai, kad klientė ant kasos kvito pasirašo parašu, visiškai nepanašiu į kortelės savininkės parašą.

Pasak nepilnametės, parduotuvės darbuotoja nepaprašė ir asmens dokumento prieš parduodama alkoholį ir cigaretes. Padarytą 300,20 litų žalą nukentėjusiajai nepilnametė atlygino.

Teismas, skirdamas nepilnametei baudą, atsižvelgė į padaryto pažeidimo pobūdį, į tai, kad nepilnametė mokosi, anksčiau administracine tvarka nebausta, taip pat prisipažino padariusi nusikaltimą ir dėl jo gailisi.

Nuosprendis per 20 dienų nuo jo paskelbimo apeliacine tvarka gali būti skundžiamas Panevėžio apygardos teismui.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min