Dabar populiaru
Publikuota: 2020 spalio 6d. 18:10

Kuriame mieste tokie sąžiningi žmonės: pamesta piniginė atsidūrė policijoje, nedingus nė centui

Padėka
Alytaus VPK nuotr. / Padėka

Rankines ar pinigines pametę žmonės paprastai tikisi jas atgauti bent dėl kortelių ir dokumentų, kuriuos pasigaminti iš naujo nėra lengva. Apie eurus jau stengiamasi negalvoti. Tačiau kartais įvyksta taip, kaip ir turėtų būti sveikoje, draugiškoje bendruomenėje – daiktai grįžta teisėtiems savininkams be jokių nuostolių. Šįkart taip nutiko Lazdijuose.

Rasta piniginė su asmens dokumentais ir pinigais neapsuko galvos lazdijiečiams Vladislavui Vytautui ir Janinai Packevičiams. Pora apie radinį informavo policijos pareigūnus. Policijos pareigūnai šį radinį priėmė ir netrukus surado pametusį dokumentus ir pinigus žmogų.

Piniginė, iš kurios nebuvo dingęs nė vienas centas, buvo grąžinta teisėtam jos savininkui.

Nekilo mintis tų pinigų pasiimti, juk jie ne mūsų... Jokių apdovanojimų netgi nereikėtų, esame maloniai šokiruoti.

„Nekilo mintis tų pinigų pasiimti, juk jie ne mūsų, o kažkieno kito. Tai pirmas radinys. Jei ką nors dar rastumėm – būtinai ieškočiau savininko“, – kuklindamasi sakė Janina Packevičienė.

Už tokį kilnų ir pilietišką poelgį Vladislavas Vytautas ir Janina pirmadienį sulaukė svečių iš Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Lazdijų rajono policijos komisariato.

Alytaus VPK nuotr./Janina Packevičienė, Vidmantas Kondrackis
Alytaus VPK nuotr./Janina Packevičienė, Vidmantas Kondrackis

Policijos komisariato viršininkas Vidmantas Kondrackis Angelų Sargų (Policijos dienos) proga už atsakingą požiūrį į visuomenės saugumą ir pilietiškumą įteikė padėką Lazdijų miesto gyventojams Janinai ir Vladislovui Vytautui Packevičiams.

Alytaus VPK nuotr./Padėka J. ir V. Packevičiams
Alytaus VPK nuotr./Padėka J. ir V. Packevičiams

„Džiaugiamės, kad tokie dalykai vyksta. Dažniau tenka ieškoti pavogtų daiktų, o dabar ieškojome žmogaus, kurio turtas buvo rastas kito asmens. Didžiuojuosi, kad Lazdijų mieste yra tokių pilietiškų gyventojų“.

„Negalima pelnytis iš svetimų pinigų. Tokios padėkos net nesitikėjome. Esame tikrai nustebinti ir maloniai šokiruoti. Atrodytų, kad svetimų daiktų grąžinimas yra savaime suprantamas dalykas ir jokių apdovanojimų netgi nereikėtų“, – tvirtino Janina.

Susitikimo metu Janina nuoširdžiai dėkojo policijos pareigūnams už kilnią misiją, kurią jie vykdo tarnaudami.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

30 geriausių restoranų

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min