Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kuriozinis sandėris Panevėžyje: gatvėje užsidegęs automobilis čia pat buvo parduotas

Gaisro vietoje
Tomo Markelevičiaus nuotr. / Gaisro vietoje
Šaltinis: 15min
0
A A

Ketvirtadienį apie 18 val. Panevėžyje, Pušaloto gatvėje važiuojant užsidegė automobilis „Rover“. Ugniagesiams vos numalšinus liepsnas įvyko sandėris – automobilio savininkė „Rover“ pardavė.

Automobilio savininkė pasakojo, kad „Rover“ buvo nupirktas ką tik vairuotojo pažymėjimą gavusiam jos sūnui. Remonto išlaidoms šeima atseikėjo daugiau nei 1500 litų ir tikėjosi, kad jaunas vairuotojas netrukus galės džiaugtis pirmąja savo mašina.

Tačiau situacija pasisuko priešingai. Vaikinas kartu su mama užsuko į servisą ir paprašė suvirinti duslintuvą. Atlikus šiuos darbus prie vairo sėdo jaunasis vairuotojas. Vaikinas pasakojo, kad jam bevažiuojant iš serviso automobilio salone pradėjo rūkti dūmai, į paspaudimus nebereagavo akseleratorius ir stabdžiai.

Tomo Markelevičiaus nuotr./Gaisro vietoje
Tomo Markelevičiaus nuotr./Gaisro vietoje

Iš paskos degančio automobilio atsitiktinai važiavo policijos pareigūnai, kurie iškvietė ugniagesius. Žmonės susirinko vertingus daiktus iš automobilio ir pasitraukė kiek toliau.

Atvykę ugniagesiai numalšino liepsnas. Ugnis spėjo apgadinti variklio skyrių.

Tomo Markelevičiaus nuotr./Gaisro vietoje
Tomo Markelevičiaus nuotr./Gaisro vietoje

Netrukus incidento vietoje įvykiai pasisuko netikėta kryptimi. Prie automobilio susirinko vyriškių kompanija. Jie moteriai pasiūlė parduoti automobilį. Pasiūlymą apsvarsčiusi moteris sutiko apdegusį automobilį iškeisti į 400 litų. Abi šalys nuėjo pildyti pirkimo – pardavimo sutartį.

Vyriškis, paklaustas kur dės apdegusį „Rover“ atsakė, kad jis užsiima automobilių ardymu ir iš šio pirkinio jis dar ir uždirbs.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min