Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kuršėnuose ginkluoti plėšikai, šaukdami „Policija“, įsiveržė į pilstuko pardavėjos butą

Sulaikė nusikaltėlį
LPM nuotr. / Sulaikė nusikaltėlį
Šaltinis: 15min
0
A A

Sausio 11 d. popietę Šiaulių apskrities policijos Operatyvaus valdymo skyriaus pareigūnus pasiekė išsigandusios 61-erių metų Šiaulių rajono, Kuršėnų miestelio, gyventojos pranešimas, kad į jos namus, išlaužę duris ir šaukdami „Policija!“ įsibrovė trys nepažįstami asmenys.

Anot moters, pateikę policijos pareigūno pažymėjimą ir, grasindami pistoletu, namuose atliko kratą, kurios metu pasisavino nešiojamąjį kompiuterį bei tris mobilaus ryšio telefonus.

Anot moters, pateikę policijos pareigūno pažymėjimą ir, grasindami pistoletu, atliko kratą

Šiaulių AVPK Nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnai, pradėję tirti šį plėšimą, išsiaiškino, kad pati nukentėjusioji yra gerai žinoma policijai – septynis kartus bausta administracine tvarka už naminės degtinės laikymą  ir kartą – už prekybą kontrabandinėmis cigaretėmis.

Informacijos apie moters ryšius su įvairiais asmenimis analizė leido pareigūnams daryti prielaidą, kad šią nusikalstamą veiką galėjo įvykdyti 32 metų A.V., metais jaunesnis T.M., 23 metų O.Š. ir 18-metis A.M.

Pradėjus visapusišką įtariamųjų kontrolę, paaiškėjo, kad vienas nusikalstamą veiką įvykdžiusių asmenų artimiausiu metu ketina ilgesniam laikui išvykti į užsienį. Todėl buvo nuspręsta imtis neatidėliotinų priemonių įtariamiesiems  sulaikyti.

Ankstyvą vasario 25 d. rytą buvo pasibelsta į A.V ir O.Š. duris, jų gyvenamosiose patalpose atliktos kratos. Pas A.V. buvo rastas vienas pagrobtų telefonų.

Po keleto dienų sulaikyti ir kiti du įtariamieji.

Išsiaiškinta, kad kiti pagrobtieji daiktai jau yra parduoti. Tačiau kriminalistams vis dėlto pavyko surasti dar vieną pagrobtą telefoną ir kompiuterį. Kol kas nerastas tik vienas mobilusis telefonas.

Tyrimo metu nustatyta, kad suklastotas policijos pareigūno pažymėjimas buvo tik spaudinys  iš interneto erdvės. Vienas įtariamųjų jame buvo įklijavęs savo nuotrauką.

Įdomiausia tai, kad  pareigos pažymėjime nurodytos visai ne policinės – vyriausiasis prokuroras. Na, o pistoletas viso labo tebuvo pistoleto formos žiebtuvėlis.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min