Dabar populiaru
Publikuota: 2019 rugsėjo 11d. 10:09 , Atnaujinta: 2019 rugsėjo 11d. 15:18

Kuršėnuose jau miegoti susiruošusi pareigūnė padėjo sulaikyti tris chuliganus

Sandra Jakė
Sandra Jakė

Kuršėnų pareigūnai sulaikė tris jaunuolius, kuriems nustatytas girtumas. Jie smaginosi tamsiuose Kuršėnų pakiemiuose ir niokojo automobilius.

Šiaulių policija informuoja, kad rugsėjo 10-ąją, po vidurnakčio, Šiaulių rajone, Kuršėnuose, Daugėlių gatvėje, namo kieme, pastebėti keturi triukšmaujantys jaunuoliai.

Neblaivus (1,74 prom.) vaikinas, gimęs 1999 m., neblaivus (1,44 prom.) vaikinas, gimęs 2002 m., neblaivus (1,73 prom.) vaikinas, gimęs 2002 m., apspardė ir apgadino 10 automobilių. Įtariamieji sulaikyti ir uždaryti į areštinę.

Vėliau paaiškėjo, kad nenaudėlius sutramdė Kuršėnuose gyvenanti Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariato vyriausioji tyrėja Sandra Jakė. Ji jau rengėsi miegoti, kai išgirdo netoli jos gyvenamo daugiabučio sklindančius riksmus, triukšmą, šuns lojimą.

Sulaikytiesiems pareikšti įtarimai dėl viešosios tvarkos pažeidimo, tačiau savo kaltės jie nepripažįsta.

Tačiau naktį neapšviestoje teritorijoje nieko įžvelgti nebuvo įmanoma. Kai bildesys pasigirdo po jos pačios langais, Sandra pamatė viesulu pralekiančius ir automobilius spardančius tris jaunuolius.

Įšokusi į treningus ir telefonu paskambinusi kolegoms, ji puolė paskui juos. Netrukus atvykęs patrulių ekipažas prisijungė prie pareigūnės ir mikrorajone pradėjo chuliganų paiešką. Greit trijulė buvo sulaikyta.

Sulaikomi vaikinai pareigūnams priešinosi, bandė sprukti, Tačiau visi trys atsidūrė areštinėje. Šie kuršėniškiai policijos pareigūnams žinomi, 20-metis yra teistas už fizinio skausmo sukėlimą ir automobilio vairavimą išgėrus.

Komentarai: 1

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

02:11
01:08
00:29
Parašykite atsiliepimą apie 15min