Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 kovo 5d. 15:28

Kvaišalus iš Ispanijos vežęs mažeikietis slėptuvę įrengė dujų balione: „Kad kanapės neišgaruotų“

Kontrabanda paslėpta dujų balione
VSAT nuotr. / Asociatyvi iliustracija: kontrabanda, paslėpta dujų balione

Šiaulių apygardos teismas baudžiamojoje byloje, kurioje Mažeikių rajone gyvenantis 63 metų vyriškis kaltinamas neteisėtu narkotinių medžiagų kontrabanda turint tikslą jas platinti, išklausyti visi teismo proceso dalyviai. Teismas byloje paskelbė pertrauką proceso dalyviams pasiruošti baigiamosioms kalboms.

Petras Gražulis (žinomo politiko bendrapavardis – Red. past.) visiškai kaltu prisipažino tik teisme. Vyras buvo neseniai atlikęs bausmę taip pat už narkotikų laikymą turint tikslą juos platinti.

Bylos duomenimis, nusikaltimas padarytas 2019 metų lapkričio pabaigoje. Kaip nurodoma kaltinamajame akte, Mažeikių rajono gyventojas P.Gražulis būdamas Ispanijos Karalystėje su tyrimo metu nenustatytu asmeniu susitarė, kad šis už 2000 eurų nupirks apie 2 kilogramus narkotinės medžiagos – kanapių, ir jas atgabens į Mažeikius.

Vyriškis teismui sakė už 2 kg kanapių Ispanijoje sumokėjęs 2800 eurų, o narkotikus pardavęs planavo uždirbti 6000 eurų.

Tų pačių metų pabaigoje brangus krovinys mikroautobusu buvo atvežtas į Lietuvą, į iš anksto sutartą vietą. Tą pačią dieną Petras narkotikus parsivežė pas save į namus ir paslėpė juos dujų baliono viduje įrengtoje slėptuvėje.

Neilgai trukus, 2020 metų sausio 24 dieną, dalį kanapių P.Gražulis į skolą už 4000 eurų pardavė vienam asmeniui, likusią dalį kanapių laikė paslėptas, kol jas po kelių dienų per kratą Petro namuose surado policijos pareigūnai.

Iš pradžių P.Gražulis kaltu prisipažino tik iš dalies, tačiau teisme vyras savo kaltę pripažino visiškai. Kaltinamasis teismui sakė, kad už 2 kilogramus narkotinių medžiagų Ispanijos Karalystėje nepažįstamam vyrui sumokėjęs 2800 eurų, o vėliau narkotikus pardavus planavo uždirbti 6000 eurų.

P.Gražulis teismui sakė, jog slėptuvę dujų balione įrengė todėl, kad kanapės neišgaruotų.

Teismas šią bylą išnagrinėjo sutrumpinto įrodymų tyrimo tvarka ir paskelbė pertrauką, kad proceso dalyviai pasiruoštų baigiamosioms kalboms.

Kitas teismo posėdis numatytas kovo 16 d., minima Šiaulių apygardos teismo penktadienį paviešintame pranešime.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Mėgaukis šiandien

Laimė jaustis saugiai

Sodo ir daržo ekspertai

Mes turėsim kūdikį!

Esports namai

Puiki sveikata – mažiau išlaidų

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min