Tiesiogiai
2012-06-04 18:56

Kvėdarnoje užsiliepsnojo vasarnamis

Šilalės ugniagesiai pirmadienio vakarą iškviesti gesinti liepsnojančio vasarnamio.
Pagalbos telefonas 112
Pagalbos telefonas 112 / PAGD nuotr.

Kaip informuoja Bendrasis pagalbos centras, pirmadienį apie 18.31 val. gautas pranešimas apie tai, kad Šilalės r., Kvėdarnos miestelyje, Šilalės g., dega vasarnamis.

Į įvykio vietą išsiųstos Tauragės apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Šilalės priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos.

Informacija apie įvykį perduota Tauragės apskrities VPK.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą