Dabar populiaru
Publikuota: 2012 gruodžio 17d. 17:14

Kybartų pataisos namuose nuteistieji su pareigūnais susigrūmė dėl vienuolikos mobiliojo ryšio telefonų

Mobilieji telefonai
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Mobilieji telefonai

Kybartų pataisos namuose nuteistieji panaudojo fizinį smurtą prieš pareigūnus. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Praeitą ketvirtadienį apie 18 val. suslėgto oro „patranka“ į pataisos namų teritoriją buvo įšautas paketas su draudžiamais nuteistiesiems turėti daiktais. Prie pataisos namų teritorijoje nukritusio paketo pareigūnai suskubo greičiau negu nuteistieji.

Bandydami iš Kybartų pataisos namų pareigūnų atimti įšautą paketą 2 – o ir 5 – o būrių lokalinio sektoriaus kieme, nuteistieji panaudojo fizinį smurtą.

Grumtynių metu nuteistasis D.P., spirdamas koja pamainos vyresniajam A.Z. į nugarą, pargriovė jį ant žemės, nuteistasis Š.V. užgulęs laikė pamainos vyresnįjį, o nuteistasis L.B. jį smaugė.

Nuteistasis L.B. smogė dešinės rankos kumščiu kitam pareigūnui – vyresniajam prižiūrėtojui R.B. Pareigūnams pavyko įveikti pasipriešinimą ir išlaikyti „brangųjį“ paketą, kuriame buvo rasta 11 mobiliojo ryšio telefonų, 1 mobiliojo interneto modemas ir 39 SIM kortelės.

Kalėjimų departamentas praneša, kad nuteistųjų nepasitenkinimą ir smurto protrūkį galėjo paskatinti praeitą trečiadienį Kybartų pataisos namuose vykusios bendrosios taktinės pratybos, kuriose dalyvavo Kybartų pataisos namų, Kalėjimų departamento prevencinės grupės ir Viešojo saugumo tarnybos prie LR Vidaus reikalų ministerijos pareigūnai.

Pratybų metu buvo atliekamos kratos nuteistųjų gyvenamojoje ir uždarojoje zonose. Kratų metu buvo rasti ir paimti nuteistiesiems draudžiami turėti daiktai – 11 mobiliojo ryšio telefonų, 11 SIM kortelių, 2 mobiliojo interneto modemai, 50 litrų alkoholio raugo, apie 1 gramą, kaip įtariama, narkotinių ar psichotropinių medžiagų.

Dėl pasipriešinimo pareigūnams Kybartų pataisos namų Vidaus tyrimų skyrius pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl pasipriešinimo valstybės tarnautojui ar viešojo administravimo funkcijas atliekančiam asmeniui.

Šiuo metu Kybartų pataisos namuose bausmę atlieka 409 nuteistieji.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min