Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2013 06 11, 14:49

Kybartų poste vėl sulaikyta automobilių-griuvenų, vežusių kontrabandą, vilkstinė

Kybartų posto muitinės pareigūnai šiemet jau sulaikė apie du šimtus automobilių, kuriais vežta kontrabanda. Vien per birželio 8-ąją, Kybartuose įkliuvus eiliniam cigarečių kontrabandos „karavanui“, sulaikyti septyni lengvieji automobiliai– rūkalų slėptuvės.
Kontrabandinės cigaretės
Kontrabandinės cigaretės / MKT nuotr.

Kaip praneša Muitinės kriminalinė tarnyba, visiems pažeidėjams buvo surašyti administracinių teisės pažeidimų protokolai. Bendra tądien sulaikytų rusiškų cigarečių vertė – apie 140 tūkst. litų.

Beje, vieno iš pažeidėjų automobilis buvo su svetimais valstybiniais numeriais, tad jo savininkui Vilkaviškio rajono policijos komisariato pareigūnas surašė dar vieną administracinės teisės pažeidimo protokolą.

Anot Kybartų kelio posto pareigūnų kas mėnesį šitaip sulaikoma 30 – 40 automobilių, kuriais mėginama į Lietuvą iš Rusijos įvežti kontrabandą. Tokie automobiliai paprastai menkaverčiai – tekainuoja 500-1000 Lt, tačiau kiekvienu iš jų gabenama keliolikos tūkstančių litų vertės rusiškų cigarečių, kurios išslapstomos neįtikėtiniausiose vietose.

Pavyzdžiui, birželio 8-ąją sulaikytuose automobiliuose kontrabanda slėpta daiktadėžės galinėje sienelėje, už automobilio numerio, bamperyje įrengtoje slėptuvėje ir kt.

Kontrabandininkai paprastai stengiasi vežti 3 tūkst. cigarečių pakelių siuntas, kurių vertė apie 20 tūkst. litų. Ir tik godesni rizikuoja prisikrauti 30 tūkst. litų vertės cigarečių – mat baudžiamoji atsakomybė taikoma, jei vežamos kontrabandos vertė viršija 32 tūkst. 500 litų.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min