Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kybartų punkte užderėjo sulaikytų kontrabandininkų (nuotraukos)

Cigaretės slėptuvėje
VSAT nuotr. / Cigaretės slėptuvėje
Šaltinis: 15min
0
A A

Pirmadienį VSAT Lazdijų rinktinės Kybartų kontrolės punkte pagal pasieniečių informaciją buvo sulaikyti keturi automobiliai, kuriuose iš Rusijos gabentos paslėptos cigaretės. Kontrabandą į Lietuvą vežė trys Prienų gyventojai ir vienas marijampolietis. Iš viso sulaikyta beveik 17 tūkst. pakelių rūkalų.

Valstybės sienos apsaugos tarnyba praneša, kad Kybartų pasieniečiai kartu su muitinės pareigūnais įvažiuojančiame į Lietuvą automobilyje BMW 730, kurį vairavo 29-erių Prienų gyventojas, aptiko slėptuvių. Durelėse, galiniame buferyje, bagažinėje, po sėdynėmis, lubose iš viso buvo paslėpta 3 tūkst. 760 pakelių cigarečių „Jin Ling“ su Rusijos banderolėmis.

Ten pat pirmadienį VSAT ir muitinės pareigūnai sulaikė ir 32-ejų marijampoliečio vairuojamą Audi 100. Paslėpęs bagažinėje, dujų balione ir kitose automobilio ertmėse jis gabeno 1 tūkst. 170 pakelių cigarečių „Viceroy“ su Rusijos banderolėmis.

53-ejų prieniškis iš Rusijos per Kybartus vyko automobiliu BMW 520. Patikros metu įvairiose automobilio salono vietose rasta 2 tūkst. 800 pakelių cigarečių „Jin Ling“, 1 tūkst. 990 pakelių „LD“ su rusiškomis banderolėmis ir 20 pakelių „Winston“ be banderolių, iš viso 4 tūkst. 810 pakelių rūkalų.

Dar vienas prieniškis, 50-metis automobilio BMW 520 vairuotojas, iš Rusijos slėptuvėse bandė įvežti 3 tūkst. 480 pakelių cigarečių „Jin Ling“ su Rusijos banderolėmis ir 40 pakelių „Winston“ be banderolių.

Dėl visų šių įvykių tyrimus atlieka muitinės pareigūnai. Kontrabandą gabenusiems vairuotojams gresia tūkstantinės administracinės baudos ir automobilių konfiskavimas.

Dar vieną kontrabandininką, 27-erių Lenkijos pilietį, Lazdijų pasieniečiai sulaikė Kalvarijos savivaldybės Mergutrakio kaimo ribose. Užsienietis buvo beišvažiuojantis į savo šalį. Automobilio Lexus GS300 salone įvairiose vietose VSAT pareigūnai rado išslapstytus 1 tūkst. 70 pakelių cigarečių ,,West“ be banderolių.

Kalvarijos užkardos pareigūnai lenkui dėl akcizu apmokestinamų prekių gabenimo pažeidžiant tvarką pradėjo administracinės bylos teiseną. Surinktą medžiagą jie perduos Marijampolės apylinkės teismui. Lenkui gresia bauda iki 5 tūkst. Lt ir mašinos konfiskavimas.

Automobilis ir cigaretės saugomi VSAT Lazdijų rinktinėje.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min