Dabar populiaru
Publikuota: 2019 birželio 25d. 14:03

Kyšio reikalavusios bankroto administratorės namuose – 0,5 mln. eurų grynaisiais ir ginklas

Pinigai, kuriuos kratų metu rado STT
STT nuotr, / Asociatyvi iliustracija

Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnybos Kauno valdyboje baigus ikiteisminį tyrimą ir Kauno apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokurorui surašius kaltinamąjį aktą, Vilniaus apygardos teismui perduota baudžiamoji byla, kurioje bankroto administratorė Raisa Trimailienė kaltinama kyšininkavimu bei neteisėtu šaunamojo ginklo laikymu.

R.Trimailienė kaltinama tuo, kad už 14 000 eurų atlygį pažadėjo bankrutuojančios įmonės buvusiam direktoriui palankiai baigti bankroto procedūrą ir dalį šio kyšio priėmė, praneša STT.

Ikiteisminiame tyrime atliekant kratas buvo rastas šaunamasis ginklas bei grynieji pinigai – daugiau nei 560 tūkstančių eurų, taip pat atlikus R.Trimailienės turto tyrimą, nustatyti nekilnojamojo turto objektai Lietuvoje ir užsienyje, kurių bendra vertė viršija 144 tūkstančių eurų.

Pinigams ir nekilnojamajam turtui laikinai apribotos nuosavybės teisės.

Lietuvos Respublikos baudžiamasis kodeksas už kyšininkavimą numato laisvės atėmimą iki 8 metų, už neteisėtą šaunamojo ginklo laikymą – areštą arba laisvės atėmimą iki 5 metų.

Taip pat šis kodeksas numato galimybę taikyti baudžiamojo poveikio priemonę – išplėstinį turto konfiskavimą, tai yra kaltininko turto, neproporcingo jo teisėtoms pajamoms, paėmimą valstybės nuosavybėn.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Skanumėlis

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai

Video

00:16
00:05
21:34

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min