Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Labai didelio kiekio narkotinių medžiagų kontrabanda kaltinami trys organizuotos grupės nariai

Hašišas
Policijos nuotr. / Hašišas
Šaltinis: 15min
0
A A

Šiaulių apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokurorai Šiaulių apygardos teismui perdavė baudžiamąją bylą, kurioje trys Telšių rajono gyventojai kaltinami labai didelio kiekio narkotinių medžiagų gabenimu, kanapių dervos (hašišo) kontrabanda ir kitais nusikaltimais susijusiais su narkotinių medžiagų disponavimu.

Kaip informuoja Generalinė prokuratūra, ikiteisminis tyrimas šioje byloje buvo pradėtas 2009 m. kovo 11 d., kai po sėkmingos Telšių apskrities VPK pareigūnų atliktos operacijos buvo sulaikytas automobilis, kuriame vieno iš kaltinamųjų kelioniniame krepšyje buvo surasta paslėpta 7,6 kg narkotinių medžiagų (hašišo) siunta.

Po tyrimo grupės, sudarytos iš Šiaulių apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus vyr. prokuroro pavaduotojo R.Dobrovolskio ir Telšių rajono VPK pareigūnų, atlikto ikiteisminio tyrimo nustatyta, kad trys Telšių rajono gyventojai, veikdami organizuotoje grupėje Ispanijos Karalystėje įgijo labai didelį kiekį (apie 10 kg) narkotinių medžiagų - kanapių dervos, kurią norėjo platinti ir pardavinėti Lietuvoje.

Minėtas narkotikų krovinys buvo nugabentas iš Ispanijos į Vokietijos Federacinės Respublikos Stendalio miestą, iš kurio turėjo patekti į Lietuvos Respubliką.

Teisėsaugos pareigūnai nustatė, kad 2009 m. kovo 8-9 dienomis du kaltinamieji nuvyko į Stendalio miestą pasiimti dalies neteisėto krovinio, o 2009 m. kovo 11 d. kaltinamiesiems grįžus į Lietuvą ir prisijungus trečiam organizuotos grupės nariui juos Telšių rajone sulaikė policijos pareigūnai.

Už sunkiausią iš kaltinamųjų galimai padarytų nusikalstamų veikų – labai didelio kiekio narkotinių medžiagų gabenimą numatyta griežta atsakomybė - laisvės atėmimas nuo 10 iki 15 metų.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min