Tiesiogiai
15min be reklamos
2022 12 07, 07:54 Atnaujinta 2022 12 07, 11:26

Labai nenorėjo būti sulaikytas: Vilniuje pavežėjas sužalojo tris policininkus, apdaužė du automobilius

Vilniuje per vairuotojo sulaikymą nukentėjo trys policininkai ir apgadinti jų tarnybiniai automobiliai. „Bolt“ vairuotojas taip nenorėjo būti sulaikytas, kad net pareigūnui įlipus į jo automobilį, taranuodamas dar vieną pareigūnų ekipažą ketino sprukti iš įvykio vietos.
Akimirka iš vykusio policijos reido
Policija / Ernestos Čičiurkaitės / 15min nuotr.

Kaip pranešė Policijos departamentas, antradienį, apie 17.30 val., Tūkstantmečio gatvėje buvo sustabdytas šaligatviu važiuojantis automobilis „Toyota Prius“, jį vairavo 50-metis vyras.

Kaip 15min komentavo Vilniaus VPK, prie automobilio priėjusi pareigūnė išrašinėjo „Bolt“ vairuotojui protokolą už pažeistas Kelių eismo taisykles.

Pirminiais duomenimis, „Toyota Prius“ automobilį vairavo „Bolt“ pavežėjas. Tuo metu keleivių automobilyje nebuvo. Pareigūnai vairuotoją sustabdė dėl pažeistų Kelių eismo taisyklių, mat vairuotojas kirto ištisinę liniją bandydamas aplenkti spūstį.

Policininkei rašant protokolą, vyras tapo agresyvus, atėmė protokolą ir trenkė moteriai į krūtinės sritį.

Pareigūnė pasikvietė kartu su ja dirbusį specialistą, o tuo metu vairuotojas bandė pabėgti iš įvykio vietos. Vis dėlto pareigūnams pavyko iš priekio užkirsti kelią bėglio automobiliui.

Tačiau „Toyota“ vairuotojas taranavo jam kelią užtvėrusį ekipažą, apgadino tarnybinio automobilio dešinę pusę. Pareigūnai į pagalbą išsikvietė dar vieną patrulių ekipažą.

Sulaikymo metu pareigūnui su kolega priėjus prie sprukti ketinusio vairuotojo automobilio, vieno ekipažo pareigūnas įsėdo į „Bolt“ vairuotojo keleivio vietą ir bandė jį išsodinti. Tuo pat metu iš galo privažiavo dar vienas pareigūnų automobilis.

Sulaikymo metu agresyvus vairuotojas įjungė automobilio galinę pavarą ir rėžėsi į gale stovėjusį pareigūnų tarnybinį „VW Transporter“.

Dėl „Toyota Prius“ vairuotojo aktyvių pasipriešinimo veiksmų ir bandymo pasišalinti iš įvykio vietos buvo sužaloti trys pareigūnai bei apgadinti du tarnybiniai automobiliai.

Pareigūnė ir dar du policininkai po medikų apžiūros gydomi ambulatoriškai.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl pasipriešinimo policijai.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min