Dabar populiaru
Publikuota: 2010 gruodžio 15d. 12:30

Laiku iš Lietuvos neišvykusiems užsieniečiams skirtos 600 litų baudos

Norintiems į Kanadą vykti be vizų, nuo sausio 1 dienos reikia turėti biometrinį pasą.
Photos.com / Vizos

Antradienį dviem užsieniečiams VSAT pareigūnai skyrė solidžias baudas už tai, kad šie Šengeno erdvėje išbuvo ilgiau nei leido jų turimos vizos.

Valstybės sienos apsaugos tarnyba praneša, kad VSAT Varėnos rinktinės Šalčininkų pasienio kontrolės punkte pasieniečiai sulaikė pėsčiomis iš Lietuvos į Baltarusiją einantį 42-ejų Kirgizijos pilietį. Dokumentų kontrolės metu nustatyta, kad jo turima Šengeno viza suteikė teisę užsieniečiui šioje erdvėje būti iki gegužės 6 d.

VSAT pareigūnams jis aiškino užsibuvęs Lietuvoje, nes Kauno automobilių turguje turėjęs savo tautiečiams padėti rinktis ir pirkti mašinas.

Dėl išvykimo iš Lietuvos tvarkos pažeidimo pasieniečiai pažeidėjui skyrė 600 Lt administracinę baudą ir įpareigojo jį išvykti iš Lietuvos. Atlikus visus formalumus baudą sumokėjęs uzbekas pėsčias iškeliavo į Baltarusiją.

42-ejų Rusijos pilietį VSAT Vilniaus rinktinės pasieniečiai apie vidurnaktį iš antradienio į trečiadienį sulaikė Vilniaus geležinkelio stotyje, kai užsienietis norėjo įlipti į traukinį Kaliningradas – Adleris ir išvykti iš Lietuvos.

VSAT pareigūnai nustatė, kad jis Šengeno erdvėje galėjo būti iki lapkričio 6 d., tačiau pasibaigus vizos galiojimo laikui laiku iš jos neišvyko. Už tai jam skirta administracinė nuobauda - 625 Lt bauda.

Rusą pasieniečiai taip pat įpareigojo išvykti iš Lietuvos.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min