Dabar populiaru
Publikuota: 2012 kovo 21d. 11:41

Laimutei Stankūnaitei su dukra susitikti neutralioje aplinkoje vėl nepavyko

Laimutė Stankūnaitė
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Laimutė Stankūnaitė

Laimutei Stankūnaitei su dukra susitikti neutralioje aplinkoje vėl nepavyko. Mergaitė vėl nenorėjo išeiti iš laikinosios globėjos, Drąsiaus Kedžio sesers Neringos Venckienės namų Garliavoje.

Politinės partijos "Drąsos kelias" socialinio tinklalapio puslapyje pasirodė tokia informacija: "Šiandien Stankūnaitė jau buvo atvykusi su apsauga ir 5 tarnautojom. Tai buvo 2-i iš Vaiko teisių, 2-i antstolės ir psichologė.

Stankūnaitė kalbino mergaitę važiuoti kartu. Šiandien mergaitė neverkė, bet atsisėdo močiutei ant kelių ir griežtai pasakė, kad niekur nevažiuos . Dabar Stankūnaitė atvyksta be įspėjimo, bet kokiu metu, nesudarytas joks susitikimų grafikas. Vėl šmeižia ir kaltina močiutę Kedienę nors pastaroji jokių trukdymų Stankūnaitei nedaro".

Vėl sutrukdė artimieji

L.Stankūnaitės tinklalapyje iš karto po nepavykusio eilinio susitikimo rašoma: „Šiandien vėl lankiausi Garliavoje, mano dukrelės globėjos Neringos Venckienės namuose. Ketinau pasiimti savo vaiką ir kartu nuvykti į susitikimą neutralioje aplinkoje. Deja, mamos ir vaiko bendravimui jau antrą kartą sutrukdė N. Venckienės artimieji.

Vos tik įėjus į teisėjos N. Venckienės namus mane pasitiko jos tėvai, mergaitės seneliai – Vytautas ir Laimutė Kedžiai. Girdint mano vaikui jie man žėrė nepagrįstus priekaištus, mane žemino bei niekino.

Vaikas girdėjo kaip apsiverkęs V. Kedys man priekaištavo, neva aš savo dukrelę buvau palikusi 5 mėnesius ir ja nesirūpinau. Noriu pareikšti, jog tai yra netiesa. Skubiai atvykusi N. Venckienės teta Audronė Skučienė viduryje pokalbio mane užsipuolė, girdint dukrelei žemino ir niekino. Galiausiai buvo pareikšta, kad mano vaikas su manimi niekur nevažiuos.

Iš skausmo plyšta širdis pagalvojus, ką turi jausti maža mergaitė, kai jos akivaizdoje žeminama ir niekinama mama? Kokios mintys sukasi mažos mergaitės galvelėje, girdint jos mamai metamus nepagrįstus kaltinimus, kai šiuos žodžius taria seneliai?

Manau, jog tai daugiau nei akivaizdu, jog mano ir dukrelės pasimatymus neutralioje aplinkoje, kurių esu prašiusi, specialiai žlugdo laikinosios globėjos, dviejų žmonių nužudymu įtariamo D. Kedžio sesers N. Venckienės artimieji“.

Teismo sprendimas neįvykdytas

15min.lt primena, kad Kėdainių rajono apylinkės teismo pirmininkas Vitalijus Kondratjevas praėjusių metų gruodžio 16 d.  nusprendė, kad D.Kedžio dukra per 14 dienų turi būti grąžinta L.Stankūnaitei. Tačiau teismo sprendimas iki šiol neįvykdytas.

Laikinoji mergaitės globėja, D.Kedžio sesuo teisėja Neringa Venckienė, pareiškė, kad  vaikas nenori gyventi su motina, todėl prievarta jo L.Stankūnaitei neatiduos.

Ji taip pat pareikalavo, kad būtų nušalinta Kėdainių rajono teismo sprendimą vykdymą užtikrinti įpareigota antstolė Sonata Vaicekauskienė, neva esanti šališka.

N.Venckienės skundą dėl antstolės S.Vaicekauskienės nušalinimo nagrinės Kėdainių rajono apylinkės teismo teisėjas Bronius Varsackis, kuris 2010 metais priėmė sprendimą D.Kedžio dukrą grąžinti motinai Laimutei Stankūnaitei.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min