Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Laimutės Kedienės bylos nagrinėjime teismas paskelbė pertrauką

Laimutė Kedienė
BFL nuotr. / Laimutė Kedienė
Šaltinis: 15min
0
A A

Laimutės Kedienės bylos nagrinėjime teismas paskelbė pertrauką iki spalio pabaigos.

Kaip rašoma Utenos teismo pranešime, antradienį Utenos rajono apylinkės teisme buvo nagrinėjama baudžiamoji byla, kurioje Laimutė Kedienė kaltinama tuo, kad 2010 m. lapkričio 17 d. Panevėžio miesto apylinkės teisme, iš karto po 16 val. įvykusio Panevėžio miesto apylinkės teismo kolegijos teisėjų priimtos nutarties baudžiamojoje byloje Nr. 1-424-749-2010 paskelbimo, išklausiusi šią nutartį, duodama interviu žiniasklaidos atstovams ir viešai žodžiu komentuodama priimtą nutartį bei apibūdindama ją priėmusius teisėjus, pasakė žodžius: „...Jūs matot, nei vieno čia teisėjo nėra, čia banditai trys atėjo, paskaitė nutartį...“, taip viešai žodžiu užgauliai pažemino teisingumą vykdančius Panevėžio miesto apylinkės teismą ir teisėjus dėl jų veiklos.

L.Kedienė kalta neprisipažino. Teisiamojo posėdžio metu ji teigė, kad šiuos žodžius ištarė spontaniškai, susijaudinusi, tiesiog išsakė kitų prie Panevėžio miesto apylinkės teismo tuo metu susirinkusių žmonių nuomonę apie šio teismo teisėjus.

Teisiamojo posėdžio metu buvo apklaustas vienas iš nukentėjusiųjų Panevėžio miesto apylinkės teismo teisėjų, kiti du nukentėjusieji Panevėžio miesto apylinkės teismo teisėjai į šį posėdį neatvyko, jie buvo apklausti 2011 gegužės 25 d. vykusio posėdžio metu.

Teismas patenkino kaltinamosios gynėjo advokato A.Venckaus prašymą išreikalauti vaizdo įrašo originalą iš „Lietuvos ryto“ televizijos ir prokurorės prašymą iš LR Generalinės prokuratūros pareikalauti medžiagą, susijusią su L.Kedienės skundu.

Bylos nagrinėjime paskelbta pertrauka iki spalio 26 d.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min