Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2009 01 10, 13:20

Lavoną rogutėmis vežusiam vyriškiui įtarimai sunkėja

Savo sugyventinės 59 metų Stasės Gudeliauskienės nužudymu įtariamas 58 metų klaipėdietis Pranas Galdikas gali būti prisidėjęs ir prie nužudytos draugės dingimo. Su moterimi bendravęs 74 metų Antanas Gimbutis prapuolė sausio 2 dieną.
Rogutės
Rogutės / Egidijaus Jankausko/15min.lt nuotr.

Įtarimai sugyventinės nužudymu ant P.Galdiko krito po to, kai jis ketvirtadienį buvo sulaikytas tempiantis rogutes su keistu kroviniu. Ant rogučių vyras tempė nužudytos moters lavoną, kuris buvo susuktas į kilimą ir įkištas į maišą. S.Gudeliauskienės veidas buvo sumuštas, o krūtinėje ekspertai rado tris durtines žaizdas, rašo „Lietuvos rytas“.

Trims mėnesiams suimtas įtariamasis teisme neigė žudęs sugyventinę ir aiškino, kad ją prieš dvi dienas tik pastūmė. Moteris parkrito ir prarado sąmonę. Tada jis sugyventinę įkėlė į lovą ir šalia jos praleido dvi dienas, manydamas, kad ji atsigaus. Pajutęs, kad moters kūnas jau yra atšalęs, P.Galdikas nusprendė ją vežti į bažnyčią. Kaip S.Gudeliauskienės krūtinėje atsirado trys durtinės žaizdos, klaipėdietis tikino nežinąs.

Klaipėdietis neneigė, kad moterį stumtelėjo iš pavydo, nes ji bičiuliavosi su „kavalieriumi“. S.Gudeliauskienė keletą metų bendravo su neįgaliu ir gerokai vyresniu A.Gimbučiu, su kuriuo susipažino gydydamasi psichiatrijos ligoninėje. Šio vyro kaimynai papasakojo, kad sausio 2 dieną pas jį užsuko S.Gudeliauskienė ir jei abu kažkur išėjo. Nuo tos dienos niekas nematė A.Gimbučio.

P.Galdikas daugiau nei prieš 30 metų nužudė savo žmoną. Už tyčinę žmogžudystę 1974 metais jis buvo nuteistas 15 metų kalėti. Už grotų praleidęs porą metų mažiau jis grįžo į laisvę, rašo „Lietuvos rytas“. Per tą laiką vyras patyrė sunkią galvos traumą ir tapo neįgalus. Vėliau ne kartą gydėsi psichiatrijos ligoninėje, kur susipažino ir su S.Gudeliauskiene.
 

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min