Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Lavoriškių punkte arogantiškas ir įžūlus kaunietis bandė įvesti savo tvarką

Stop. Kontrolė
Andriaus Ufarto/BFL nuotr. / Stop. Kontrolė
Šaltinis: 15min
0
A A

Lavoriškių punkte pažeidimų pridaręs ir pasieniečius įžeidinėjęs kaunietis stos prieš teismą. Arogantiškumu ir įžūlumu tryškusiam vyrui gresia piniginė bauda arba administracinis areštas.

Ketvirtadienį šis 42-ejų Kauno gyventojas, automobilio „Mercedes Benz S350“ vairuotojas, „pasižymėjo“ Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Vilniaus rinktinės Lavoriškių pasienio kontrolės punkte. Per jį vyras į Lietuvą važiavo iš Baltarusijos.

Lavoriškių punkte įvažiuoti į šalį tuo metu eilių nebuvo, o lengvųjų automobilių patikros vietoje stovėjo vos vienas automobilis. Kaunietis nesivargino už šios mašinos luktelėti minutę kitą. Nesilaikydamas kelio ženklų ir ženklinimo reikalavimų, nepaisydamas raudono šviesoforo signalo, jis su savo „Mercedes Benz S350“ į patikrinimo zoną įvažiavo krovininiams automobiliams skirta eismo juosta.

Lavoriškių pasieniečiai informavo kaunietį apie jo padarytą ir užfiksuotą teisės pažeidimą. VSAT pareigūnų pastabos jam labai nepatiko. Vyras atsisakė patraukti savo mašiną nuo važiuojamosios kelio dalies, taip trukdydamas laisvai judėti kitiems valstybės sieną kertantiems asmenims.

Pasieniečių nurodymams laikytis tvarkos kaunietis nepakluso, tik dar labiau įtūžo ir pradėjo įžeidinėti VSAT pareigūnus. Šiems bandant jį sudrausminti arogancija trykštantis vyras atsikirtinėjo pakeltu grasinamu tonu, svaidėsi pašaipiais posakiais, reiškė nepasitenkinimą pasieniečių darbu. Maža to, kaunietis net ėmė priekaištauti, kad VSAT pareigūnai netinkamai atlieka pareigas.

Po netrumpų aiškinimųsi pasieniečiams pavyko suvaldyti įkaitusią situaciją ir šįkart apsieiti be fizinės jėgos bei antrankių panaudojimo. „Mercedes Benz S350“ pastačius į reikiamą vietą, o kaunietį atlydėjus į tarnybines VSAT patalpas, buvo galima pradėti administracinių pažeidimų nagrinėjimą.

Už VSAT pareigūno teisėtų nurodymų nevykdymą, taip pat jo garbės ir orumo įžeidimą vairuotojui pradėta asministracinės bylos teisena. Surinktą medžiagą pasieniečiai perduos teismui, kuris spręs, kokios nuobaudos vertas kauniečio išsišokimas. Jam gresia bauda nuo 300 iki 500 Lt arba administracinis areštas nuo 15 iki 30 parų.

Pasieniečiai įžūlėliui vieną baudą skyrė iškart – 75 Lt už Pasienio kontrolės punktų veiklos taisyklių pažeidimus.

Po visų formalumų sutvarkymo „Mercedes Benz S350“ vairuotojui leista įvažiuoti į Lietuvą.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min