Dabar populiaru
Publikuota: 2019 liepos 12d. 20:00

Lazdėnų kaime – nelegali parduotuvė: įsigyti galėjo alaus, degtinės ir energinių gėrimų

Nelegali parduotuvė
Vilniaus aps. VPK nuotr. / Nelegali parduotuvė

Vilniaus apskrities policijos pareigūnai uždarė dar vieną nelegalią parduotuvę ‒ šįkart Lazdėnų kaime (Elektrėnų sav., Vievio sen.).

Liepos 6 d. Elektrėnų policijos pareigūnai, vykdydami policinę kovos su šešėline ekonomika priemonę, stebėjo moters (gimusios 1959 m.) namą ir užfiksavo neteisėtą prekybą alkoholiu.

Verslininkė paprastai paaiškino: ši nelegali veikla jai padeda padidinti pajamas.

Nelegalaus verslo šeimininkė prisipažino vykdanti veiklą, paaiškino, kad ši veikla jai padeda padidinti savo pajamas ir parodė vasarnamyje bei ūkiniame pastate sandėliuojamas prekes.

Čia buvo rasta 110 butelių alaus „Švogerių“ ir „Kapitono“, 48 buteliai degtinės „Bičiulų“, „Pšeničnaja“ ir „Krupnik“, 23 buteliai vyno „Švogerių“ ir „Roxy“, 38 sidro buteliai „4 fun“, 4 energinio gėrimo buteliai „Jump in“ ir 20 pakelių cigarečių „Fest“ su Baltarusijos Respublikos banderolėmis.

Elektrėnų policijos komisariate pradėta administracinio nusižengimo teisena dėl neteisėto vertimosi komercine, ūkine, finansine ar profesine veikla (Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 127 str. 1 d., užtraukia baudą nuo 390 iki 1 100 eurų) ir akcizais apmokestinamų prekių įsigijimo (išskyrus energinius produktus ir elektros energiją), laikymo, gabenimo, naudojimo ar realizavimo pažeidžiant nustatytą tvarką (Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 209 str. 1 d., užtraukia baudą nuo 40 iki 200 eurų).

Elektrėnų policijos pareigūnai dėkoja gyventojams už aktyvią pagalbą išaiškinant nusižengimus, susijusius su nelegalaus alkoholio ir tabako gaminių apyvarta.

Komentarai: 2

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Skanumėlis

Gera savijauta – tavo pasirinkimas

Parašykite atsiliepimą apie 15min