Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Lazdijų pasieniečiai sulaikė Italijoje ir Vokietijoje vogtus automobilius

Valstybės sienos apsaugos tarnyba
Andriaus Vaitkevičiaus nuotr. / Valstybės sienos apsaugos tarnyba
Šaltinis: 15min
0
A A

Lazdijų pasieniečiai trečiadienį sulaikė, įtariama, Italijoje ir Vokietijoje vogtus automobilius. Vokietijoje vienatūris buvo pavogtas tą pačią dieną, o ant jo uždėti vogti lietuviški numeriai.

Valstybės sienos apsaugos tarnybos Lazdijų rinktinės Kalvarijos užkardos pasieniečiai Kalvarijos savivaldybės Salaperaugio kaimo ribose, kelyje Marijampolė – Suvalkai, patikrinimui sustabdė autovežį Renault. Į Lietuvą įvažiuojančią transporto priemonę vairavo26-erių Kauno gyventojas. Autovežiu buvo gabenami automobiliai.

Lazdijų pasieniečiai patikrino jų dokumentus ir nustatė, kad gabenamo 2007 m. laidos visureigio Land Rover Range Rover itališkais numeriais registracijos liudijimas ir automobilio pirkimo - pardavimo sutartis yra ne originalūs, o kopijos.

Patikrinę duomenis informacinėje sistemoje ir užklausę informacijos VSAT Pakrančių apsaugos rinktinės Nacionaliniame jūros sienos apsaugos koordinavimo centre, Lazdijų rinktinės pareigūnai išsiaiškino, kad automobilis nuo 2009 m. vasario yra ieškomas Italijoje kaip vogtas.

Visureigis buvo nukeltas nuo autovežio, sulaikytas ir yra saugomas Kalvarijos užkardos aikštelėje. Vairuotojas paleistas ir likusius automobilius su tvarkingais dokumentais įvežė į Lietuvą.

Ten pat pasienyje su Lenkija trečiadienį VSAT pareigūnai sulaikė ir Vokietijoje vogtą automobilį Volkswagen Touran, ant kurio buvo uždėti Kauno rajone pavogti kitos mašinos numeriai.

Kalvarijos užkardos pasieniečiai 2005 m. laidos Volkswagen Touran patikrinimui sustabdė, kai šis įvažiavo į Lietuvą iš Lenkijos. VSAT pareigūnai nustatė, kad vairuotojas yra 20-metis kaunietis. Patikrinę vienatūrį pasieniečiai išsiaiškino, kad ši mašina nuo tos pačios dienos, kovo 31-osios, yra ieškoma kaip vogta Vokietijoje.

Ant jos užkabinti numeriai, kaip nustatė Kalvarijos užkardos pareigūnai, priklauso kitam automobiliui ir yra vogti, o tyrimą dėl jų vagystės atlieka Kauno rajono policija.

Vairuotoją pasieniečiai sulaikė ir uždarė į areštinę. Automobilis taip pat saugomas Kalvarijos užkardoje saugomas.

Abiem atvejais VSAT Lazdijų rinktinėje dėl nusikalstamu būdu gauto turto įgijimo arba realizavimo pradėti ikiteisminiai tyrimai.

Šiemet per tris mėnesius iš viso VSAT pareigūnai sulaikė 24 automobilius, kurie, įtariama, yra vogti ir kuriais bandyta vykti per Lietuvos sieną..

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min