Dabar populiaru
Publikuota: 2010 gruodžio 10d. 10:31

Lazdijų rajone degė parduotuvė

Įvykio vietoje
Andriaus Vaitkevičiaus / 15min nuotr. / Gaisras

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas informuoja, kad per praėjusią parą šalyje kilo 19 gaisrų. Žmonių aukų pavyko išvengti, tačiau trys gyventojai buvo sužaloti.

Apie 13.30 val. Kretingos rajone, Vydmantų kaime, Mokyklos gatvės daugiabučiame name, užsiliepsnojo antrame aukšte esantis butas. Atskubėję ugniagesiai iš gaisro vietos evakavo 3 gyventojus, tarp jų – vieną vaiką.   33-ejų moteris dėl abiejų rankų plaštakų, dilbių ir veido nudegimų buvo išvežta į Klaipėdos universitetinę ligoninę ir paguldyta į Reanimacijos skyrių. Dūmais apsinuodijęs dvejų metų jos sūnelis nuvežtas į Kretingos ligoninę. Trečiasis evakuotas žmogus medikų pagalbos atsisakė. Gaisro metu buto virtuvėje apdegė buitinė technika, baldai, plastikinio lango rėmas. Nuo karščio suskilo jo stiklas, aprūko patalpos. Laimė, ugniagesiai spėjo iš virtuvės išnešti dujų balioną. Gaisro aplinkybės tiriamos.

Apie 19.15 val. gaisras kilo Vilniuje, Baltupio gatvėje, bendrabučio tipo namo 12-ame aukšte esančiame bute. Per gaisrą išdegė kambarys, apdegė koridorius. Gesinant gaisrą, bendro naudojimo koridoriuje buvo rastas ir medikams perduotas dūmais apsinuodijęs 53 metų buto savininkas. Ir šio gaisro aplinkybės tiriamos.

Ketvirtadienį paryčiais, apie 4.10 val., gaisras kilo Lazdijų rajone, Veisiejų miestelyje, J.Neimonto gatvėje esančios parduotuvės rūsyje įrengtoje katilinėje. Atskubėjus ugniagesiams, katilinės ir prekybos salės patalpos buvo stipriai uždūmintos, o katilinėje degė netoli šildymo katilo sukrautos malkos. Jas ugniagesiai išnešė į lauką. Gaisro metu sudegė dalis malkų, aprūko patalpos. Įvykis tiriamas.

Apie 5 val. Kupiškyje, K.Šimonio gatvės daugiabučiame name, užsidegė 4 aukšte esantis butas. Per gaisrą išdegė dalis kambario ir koridoriaus grindų, aprūko sienos. Žmonių gaisro metu bute nebuvo.

Apie 6.50 val. taip pat Kupiškyje, P.Pajarskio gatvėje, užsiliepsnojo pjuvenos individualaus gyvenamojo namo rūsyje. Gaisro metu apdegė pjuvenos, sudegė medinė sienos pertvara, aprūko patalpos. Šių gaisrų aplinkybės tiriamos.

Apie 16.45 val. Kėdainių rajone, Palėdiškių kaime, kaip spėjama, buvo padegtas gyvenamasis namas, kuriame pastaruoju metu šeimininkai negyveno. Dėl didelių pusnių ugniagesių technikai sunkiai sekėsi skintis kelią iki gaisravietės. Atvykus ugniagesiams, medinio pastato stogas ir perdanga jau buvo sukritę, tad namo išgelbėti nepavyko.

Penktadienį naktį, po vidurnakčio, gaisras kilo Lazdijų rajone, Ramanavo kaime, stovinčiame ūkiniame pastate. Per gaisrą sudegė medinis pastatas, automobilis Audi 100, apie 3 tonos šiaudų, 7 tonos šieno, apdegė apie 3 kub.m malkų. Gaisro priežastis ir nuostoliai tikslinami.

Be gaisrų gesinimo, ugniagesiai dar atliko 14-a kitų gelbėjimo darbų, išgelbėjo 3 žmones. Daugiausia teko pagelbėti per eismo įvykius nukentėjusiems piliečiams, traukti pusnyse užklimpusius automobilius. Tad gyventojus ugniagesiai prašo būti atsargius ne tik su ugnimi, bet ir kelyje.

Temos: 1 Statistika
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min