Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Lazdijų rajone nuskendo 19-metis jonaviškis

Policija, greitoji pagalba
Andriaus Vaitkevičiaus / 15min nuotr. / Policija, greitoji pagalba
Šaltinis: 15min
0
A A

Atšilę orai ir poilsiautojus į gamtą išviliojusi kaitra Lazdijų rajone baigėsi nelaime.  Čia Paveisininkų kaime esančiame Veisiejo ežere nuskendo Jonavos gyventojas, 19 metų Erikas Žukovskis.

Papildyta 18.39 val.: Apie 18.30 val. informuota, kad Alytaus narams pavyko rasti skenduolio kūną. Patvirtinta skenduolio tapatybė – tai 19-metis Vilniaus universiteto studentas, jonaviškis Erikas Žukovskis.

Nelaimės vietoje, šaltinių teigimu, yra atvykę vaikino tėvai. Jaunuolio kūnas rastas maždaug už 150 metrų nuo kranto, ežere, 8 metrų gylyje. Ežero dugnas toje vietoje dumblėtas, vaikino kūnas buvo įstrigęs į dumblą.

Anksčiau pranešta, kad nelaimė ištiko penktadienio pavakarę, tačiau Alytaus priešgaisrinės gelbėjimo valdybos narai skenduolio neaptiko iki šeštadienio.

Taip pat tikslinamas nelaimės laikas, mat į Paveisininkų kaimą, kur įvyko tragedija, atvykusi jonaviškių, pirminiais duomenimis, – studentų kompanija, iš pradžių atvykusiems gelbėtojams ir Lazdijų rajono policijos komisariato pareigūnams nesugebėjo rišliai papasakoti įvykio aplinkybių.

E.Žukovskis, pasak bičiulių, iš karto pradingo gelmėje.

Teigiama, kad į vieno iš ketveriukės senelių nusipirktą sodybą prie Veisiejo ežero kompanija atvyko penktadienį.

Į ežerą valtimi išplaukė keturiese. E.Žukovskis, teigiama, nemokėjo plaukti ir paprastai į vandenį neidavo.

Į klausimą, ar drąsos įkvėpė galimai išgertas alkoholio kiekis, galės atsakyti tik teismo medicinos ekspertai ir tik tuomet, kai bus surastas jaunuolio kūnas. Kompanija pareigūnams nepaneigė vartojusi alkoholį.

Į vandenį jaunuolis įkrito tuomet, kai kažkuriam valtyje atsistojus, valtis apvirto. Trijulė išsigelbėjo, į krantą išplaukdama ant apvirtusios valties.

E.Žukovskis, pasak bičiulių, iš karto pradingo gelmėje.

Veisiejo ežeras – vienas giliausių Lazdijų rajone. Nuo kranto iki menamos nelaimės vietos – apie 200 metrų.

Komentarai
Temos Jonava, Lazdijai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min