Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 08 17, 15:50

Lazdijuose į motociklininką iš Lenkijos trenkė žaibas

Sekmadienį į motociklininką iš Lenkijos trenkė žaibas, jis liko gyvas, trečiadienį pranešė Priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba.
D.Neverauskas
D.Neverauskas / Valstybinės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos nuotr.

Pirmąją pagalbą vyrui suteikė pro šalį važiavęs Lazdijų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos vyriausiasis specialistas Deivydas Neverdauskas su žmona.

„Rugpjūčio 14 d., 16.30 val., važiuojant Kauno gatve Lazdijuose, staiga apakino žaibo blyksnis ir tuo pačiu metu pasigirdo kurtinantis garsas. Įdomiausia, kad danguje tuo metu švietė saulė. Pamačiau einantį žmogų, net nustebau, kaip jo nenutrenkė, ir staiga į gatvę išbėgęs kitas vyras pradėjo mus stabdyti. Supratau, kad atsitiko nelaimė. Aikštelėje prie kapinių stovėjo keturi motociklai, vienas iš jų buvo nuvirtęs, o šalia gulėjo žmogus. Kaip paaiškėjo, jais važiavo keturi motociklininkai iš Lenkijos ir tuomet į vieną jų trenkė žaibas“, – pranešime sakė D.Neverdauskas.

Pareigūnas pirmiausia paskambino skubiosios pagalbos 112 ir iškvietė medikus.

„Nuėmėm jam šalmą, striukę, masažavome kaklą. Žmogus buvo sąmoningas, bet labai blogai jautėsi. Motociklininkas pradėjo mėlynuoti ir vemti, kažką murmėjo ir susiėmė už galvos. Netrukus atvyko du greitosios medicinos pagalbos automobiliai, padėjau nukentėjusįjį įkelti ir maždaug 38 metų vyras buvo išvežtas į ligoninę“, – sakė pareigūnas.

Iš Lazdijų ligoninės motociklininkas iš Lenkijos buvo nuvežtas atlikti tyrimų į Vilnių, vėliau pargabentas atgal. Jo sveikata po truputį taisosi, tačiau šiuo metu rengiami dokumentai tolesniam gydymui Lenkijoje.

Pasak medikų, žaibui trenkus į žmogų, pirmosios 10 minučių būna lemtingos.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min