15min be reklamos
2022 11 28, 11:04 Atnaujinta 2022 11 28, 11:40

Ledas dar ekstremaliai plonas: Also ežere prie Vilniaus įlūžo žmogus

Specialiosios tarnybos pirmadienį sukeltos ant kojų dėl pranešimo apie ankstyvą vieno vilniečio bandymą išmėginti pirmojo ledo tvirtumą. Sostinės gyventoją išgelbėti pavyko, tuo metu beveik analogiška nelaimė prie Rokiškio šiandieną baigėsi tragiškai.
Ugniagesiai gelbėtojai pademonstravo, kaip saugiai elgtis ant ledo ir išsigelbėti įlūžus
Asociatyvi iliustracija: ugniagesiai gelbėtojai ne kartą demonstravo, kaip saugiai elgtis ant ledo ir išsigelbėti įlūžus. Bet prevencija ne visada veikia. / Luko Balandžio / 15min nuotr.

Šiandien 10.37 val. Bendrajame pagalbos centre skubiosios pagalbos tarnybų ryšio numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, kad Vilniuje, Gulbinėlių g., Also ežere, įlūžo žmogus.

Į įvykio vietą išsiųstos Vilniaus valdybos priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos, informacija apie įvykį perduota Vilniaus apskrities greitosios medicinos pagalbos stočiai.

Atvykę gelbėtojai atsivežė ir specialią įrangą. Įlūžusiai moteriai pavyko išsilaikyti vandens paviršiuje ir ugniagesiai netrukus jį ištraukė. Sušalusia nukentėjusiąja toliau pasirūpino greitosios pagalbos medikų ekipažas.

Labai pavojinga lipti ant ką tik užšalusių vandens telkinių!

Dar viena analogiška, tik tragiškai pasibaigusi istorija šiandieną nutiko prie Rokiškio. Pirmadienį 11 val. 4 min. policijai pranešta apie galimai įlūžusį žmogų Juodupės miestelio (Rokiškio r.) tvenkinyje.

Pirminiais duomenimis, informacija pasitvirtino – nuskendo žvejys (apie 50 m. amžiaus).

„Labai pavojinga lipti ant ką tik užšalusių vandens telkinių!“, – pažymima Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio operatyviai paviešintame pranešime.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Sugedusi buitinė technika: remontuoti ar pirkti naują?
Reklama
Ko reikia tikram šeimos automobiliui: esmė slypi nepastebimose smulkmenose
Reklama
Intensyvėjant „Rail Baltica“ statyboms darbams ruošiasi geležinkelio tiesėjai
Reklama
2022 m. „Rimi“ sėkmingai įgyvendino tvarumo ir labdaros iniciatyvas, prisidėjo prie paramos Ukrainai
Parašykite atsiliepimą apie 15min