2018-02-26 14:30

Lenkijoje sulaikytas vilkiką vairavęs lietuvis – vežė du vogtus BMW

Savaitgalį Lenkijos Sienos apsaugos tarnybos Palenkės skyriaus ir Muitinės ir iždo tarnybos pareigūnai atgavo du vogtus BMW, kurių bendra vertė siekia apie 96 tūkst. eurų. Vilkiką, kuriame gabenti automobiliai, vairavo Lietuvos pilietis.
Lenkijoje sulaikytas lietuvis su vogtais BMW
Lenkijoje sulaikytas lietuvis su vogtais BMW / Podlaski OSG nuotr.
Temos: 2 Lenkija BMW

Pareigūnai sunkvežimį su lietuviškais registracijos numeriais patikrai sustabdė Suvalkuose. Priekaboje vairuotojas vežė du BMW automobilius – „BMW X3“ ir „BMW 520D“.

Patikros metu paaiškėjo, kad mašinų ieškoma, jos buvo pavogtos Andoroje, kaip praneša strazgraniczna.pl, prieš keturias dienas.

31-erių metų lietuvis vilkiko vairuotojas buvo sulaikytas ir kartu su transporto priemonėmis perduotas policijos pareigūnams.

Podlaski OSG nuotr./Lenkijoje sulaikytas lietuvis su vogtais BMW
Podlaski OSG nuotr./Lenkijoje sulaikytas lietuvis su vogtais BMW
Podlaski OSG nuotr./Lenkijoje sulaikytas lietuvis su vogtais BMW
Podlaski OSG nuotr./Lenkijoje sulaikytas lietuvis su vogtais BMW

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą