Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Lenkijoje vogtą automobilį vairavusį marijampolietį susekė pasieniečių šuo

Lenkijoje vogtas automobilis
VSAT nuotr. / Lenkijoje vogtas automobilis
Šaltinis: 15min
0
A A

Po gaudynių Lazdijų rinktinės Kalvarijos užkardos pasieniečiai sulaikė Lenkijoje vogtą automobilį. Jo vairuotojas bandė pasislėpti, tačiau 4 kilometrus sekęs jo pėdsakais bėglį palindusį po egle, aptiko pasieniečių tarnybinis šuo.

VSAT nuotr./Lenkijoje vogtas automobilis
VSAT nuotr./Lenkijoje vogtas automobilis

Valstybės sienos apsaugos tarnyba praneša, kad šeštadienį pasienyje su Lenkija, Kalvarijos savivaldybės Radiškės kaimo ribose, VSAT pareigūnai stabdė iš kaimyninės šalies į Lietuvą įvažiuojantį automobilį BMW 750 lenkiškais numeriais. Jo vairuotojas nepakluso aiškiai išreikštam pasieniečių reikalavimui sustoti ir padidinęs greitį spruko.

Šokę į tarnybinį visureigį Lazdijų rinktinės pareigūnai jį nusivijo. Maždaug už 5 kilometrų, Palnyčios kaimo ribose, vienkiemyje, pasieniečiai rado likimo valiai paliktą mašiną. Vairuotojas buvo pasišalinęs.

Į šią vietą iškart atvyko Lazdijų rinktinės Specialiosios paskirties būrio kinologas su tarnybiniu vokiečių aviganiu Fandra. Keturkojui buvo liepta sekti bėglio pėdsakais. Šuo iškart juos aptiko ir pasieniečius mišku vedė 4 kilometrus, kol užklupo po egle pasislėpusį vyrą. Sulaikytasis prisipažino vairavęs automobilį. 

Jis dokumentų neturėjo. Vėliau paaiškėjo, kad tai – 28-erių marijampolietis.

Pasieniečiai išsiaiškino, kad 2004 m. laidos BMW 750 kaip vogto nuo birželio 1 d. ieško Lenkijos teisėsaugininkai. Įtariama, kad ant mašinos uždėti lenkiški valstybiniai numeriai yra vogti.

VSAT Lazdijų rinktinės pasieniečiai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl nusikalstamu būdu gauto turto įgijimo arba realizavimo.

Marijampolietį VSAT pareigūnai uždarė į areštinę.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min