Dabar populiaru
Publikuota: 2019 gruodžio 12d. 20:35

Lenkijoje vogtu automobilvežiu kirgizas gabeno mašinas iš Lietuvos

Pasieniečiai sulaikė kirgizo vairuotą automobilvežį „Mercedes-Benz Sprinter“.
VSAT nuotr. / Pasieniečiai sulaikė kirgizo vairuotą automobilvežį „Mercedes-Benz Sprinter“.

Kirgizas automobilius iš Lietuvos gabeno, įtariama, Lenkijoje vogtu automobilvežiu.

Lavoriškių punkte pasieniečiai sulaikė kirgizo vairuotą automobilvežį „Mercedes-Benz Sprinter“. Paaiškėjo, kad jo paieška prieš 3 metus buvo paskelbta Lenkijoje.

Ketvirtadienio naktį VSAT Vilniaus pasienio rinktinės Lavoriškių pasienio užkardos pareigūnai tikrino iš Lietuvos per Lavoriškių kontrolės punktą į Baltarusiją vykusio automobilvežio „Mercedes-Benz Sprinter“ ir jo vairuotojo, 35-erių Kirgizijos piliečio, dokumentus. Ant 2008 m. pagaminto automobilvežio buvo lenkiški numeriai. Juo gabenti naudoti automobiliai „Honda“ ir „Toyota“.

Vogto automobilvežio paiešką prieš trejus metus paskelbė Lenkijos pareigūnai.

Pasieniečiai patikros metu nustatė, kad gabenamų automobilių dokumentai tvarkingi, o automobilvežio kaip, įtariama, vogto paiešką prieš trejus metus paskelbė Lenkijos pareigūnai.

Dėl nusikalstamu būdu gauto turto įgijimo ir realizavimo pasieniečiai pradėjo ikiteisminį tyrimą. Už tai gresia bauda arba laisvės atėmimas iki 2 metų.

Kirgizijos pilietis buvo apklaustas kaip liudytojas ir po apklausos paleistas. „Mercedes-Benz Sprinter“ saugomas Vilniaus pasienio rinktinėje, juo gabenti automobiliai – Lavoriškių punkte.

Iš viso pasieniečiai šiemet sulaikė 130 automobilių, kurie, įtariama, yra vogti. Pagal pilietybes dažniausiai juos vairavo Lietuvos (30), Rusijos (22) ir Uzbekistano (15) piliečiai.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Praktiški patarimai

Skanumėlis

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min