Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Lenkijos teisėsaugos ieškomas baltarusis bandė pasprukti nuo Lietuvos pasieniečių

Medininkų pasienio postas
VSAT nuotr. / Medininkų pasienio postas
Šaltinis: 15min
0
A A

Prie sienos su Baltarusija VSAT pareigūnams įkliuvo lenkų teisėsaugininkų ieškomas baltarusis, kurio suėmimui yra išduotas Europos arešto orderis. Užsienietis pabandė pasprukti nuo pasieniečių.

Kaip informuoja Valstybės sienos apsaugos tarnyba, trečiadienį vakare VSAT Vilniaus rinktinės pasieniečiai, budėję tarptautiniame Medininkų pasienio kontrolės punkte, patikrino lengvuoju automobiliu Honda Accord į Lietuvą vykusių asmenų dokumentus. Mašiną vairavo 41 metų Baltarusijos pilietis, su kuriuo kartu vyko moteris ir nepilnametis. Keleivių ir transporto priemonės dokumentai VSAT pareigūnams įtarimų nesukėlė, tačiau patikrinus mašinos vairuotojo tapatybę paaiškėjo, kad vyras yra ieškomas Lenkijoje. Jo suėmimui yra išduotas Europos arešto orderis.

Baltarusį pasieniečiai nusivedė į tarnybines patalpas, esančias pasienio kontrolės punkto pastato antrajame aukšte. Čia užsieniečiui buvo pranešta, kad jis sulaikomas, kol pareigūnai patikslins pirminę informaciją.

Paaiškėjus, kad baltarusis tikrai yra ieškomas Lenkijoje, vyras buvo informuotas, jog kelionės tęsti nebegalės. Tuomet baltarusis pareiškė norą paskambinti advokatui ir lydimas pareigūnų neva trumpam išėjo į koridorių. Iš jo vyras staiga puolė bėgti laiptais žemyn, tačiau pasieniečiai jį pasivijo pirmajame aukštėte, paguldė ant žemės ir surakino antrankiais.

Apie sulaikytą ieškomą asmenį VSAT pareigūnai pranešė Lietuvos kriminalinės policijos biurui, o patį baltarusį pasieniečiai uždarė į laikino sulaikymo patalpą, esančią Medininkų pasienio kontrolės punkte.

Tą pačią dieną užsienietis VSAT konvojaus buvo pervežtas ir perdavus policijos pareigūnams uždarytas į areštinę.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Medininkai
Parašykite atsiliepimą apie 15min